KISHE

25 лютого 2020, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Про подiю

KISHE в Києві! Чекаємо вас 2020-02-25 о 19:00 на майданчику CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете купити квитки на KISHE на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


25 лютого в рамках серії концертів «Нова українська музика» виступить поп-романтик і спокусник жіночих сердець - співак KISHE.

Співак вже давно завоював увагу публіки і не зменшує темпів, приємно дивуючи своїх шанувальників з кожним наступним треком. Під його пісні ноги мимоволі починають танцювати, а губи співатимуть відомі рядки.

KISHE регулярно номінують на головні музичні премії країни, серед яких M1 Music Awards, «Золота Жар-птиця» і YUNA, а його пісні виявляються на перших рядках кращих хіт-парадів країни і в топ-чартах iTunes.

KISHE - артист, який завжди «на слуху».

KISHE - співак, який з кожним наступним треком відкриває свої нові музичні боки і приємно дивує шанувальників.

Під пісні KISHE ноги мимоволі починають танцювати, а губи співатимуть відомі рядки.

«Концерти цієї серії будуть цікаві не тільки тим, хто вже знайомий з цими артистами. Вони також зацікавлять всіх, кому хочеться пізнавати нову музику, розвивати свої смаки і просто класно проводити час під хорошу музику. Приходьте і ви будете приємно здивовані кожним виконавцем або групою, яких ми разом з Caribbean Club представимо на нашій серії вечірок», - додає Роман Муха.

25 лютого приходьте в Caribbean Club Concert Hall, щоб запалити вечір разом з KISHE. Не пропустіть яскравий початок нової музичної традиції!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати