Kozak System "Закохані злодії"

29 лютого 2020, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Kozak System - Закохані шахраї до Києва! Чекаємо вас 2020-02-29 о 19:00 на майданчику МЦКМ ПУ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете купити квитки на Kozak System - Закохані шахраї на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Або замовте на сайті і заберіть на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі.


Чому варто піти на концерт Kozak System в Києві?

1. Kozak System стали музичною візитівкою сучасної України на міжнародній арені.
2.2. Концерт буде унікальним: ваші улюблені музиканти голосно і з розмахом презентують нову платівку «Закохані шахраї» (в оригіналі - «Закохані злодії»).
3.Каждий лайв групи - це шквал непідробних емоцій і потік нестримної енергії крутих музикантів. А прийдешній концерт стане наймасштабнішим за всю історію групи.

29 лютого в Жовтневому Палаці відбудеться великий концерт відомого українського рок-колективу Kozak System. Колоритна команда крутих музикантів офіційно презентує свій п'ятий альбом «Закохані злодії». Найновіші пісні вперше прозвучать з великої сцени. Ви станете учасниками історичного концерту. Не пропустіть самі і кличте друзів!

Самі пропащі музичні злодії українського року готують для столиці драйвовий шоу, від якого голова піде обертом. Тисячі відданих фанів бенду вже нервово потирають руки в передчутті самого жаркого вечора зими.

Новий альбом групи стане яскравим продовженням сміливих музичних експериментів KS. Першою піснею нової платівки стала композиція «Досить сумний пісень». Самі музиканти так анонсували свій лютневий лайв:

«Цілий рік без концертів у Києві ... Ві скучили? Ми - дуже! Наймасштабнішій «сольник» Kozak System, де ми презентуємо новий альбом «Закохані Злодії» - у Останній, Унікальний, день зими 2020 року - 29 лютого! »

Kozak System вже вісім років стрясають українську і світову рок-сцену потужними концертами, наповнюючи все навколо атмосферою драйву і свободи. Хлопці підкорюють різноманітністю репертуару і відсутністю жанрових рамок. У їхньому арсеналі - панк-рок і лірика, реггі та фолькові мотиви. Близько кожному за своєю тематикою пісні групи на ура приймаються шанувальниками. Один з найпопулярніших кліпів на пісню «Не моя» вже набрав на ресурсі YouTube понад 3,5 млн переглядів.

Завдяки Kozak System весь світ дізнався, що таке справжня українська музика. Приходь на концерт і навіть не намагайся всидіти на місці!