24-pay-mark Created with Sketch.

Kyiv Tea Festival

18 - 19 травня 2024 11:00-20:00
Галерея «Лавра» Київ, проул. Лаврский, 9
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю

Фестиваль чаю Kyiv Tea Festival у Києві відбудеться з 18 травня по 19 травня 2024 року з 11:00 до 20:00 в Галереї «Лавра».

Чому варто піти на Фестиваль чаю Kyiv Tea Festival у Києві?

  1. Стати частинкою чайної історії Києва.
  2. Взяти участь у десятках дегустацій та безлічі захопливих активностей.
  3. Бути серед тих, хто першими спробують унікальний «київський» бленд.

Фестиваль чаю Kyiv Tea Festival у Києві

Радо запрошуємо всіх на грандіозний та неповторний, вже 7-й Фестиваль чаю в Києві! Минулоріч гості заходу випили (на хвилиночку) 1500 літрів улюбленого напою. І цього разу масштаби свята теж вас обов’язково здивують. Водичка на чай вже гріється! Не втрачайте прекрасної нагоди побенкетувати та трохи побешкетувати разом з Kyiv Tea Festival!

Наймасштабніше чаювання столиці – джерело яскравих та незабутніх вражень

Гості фестивалю зможуть продегустувати більше ніж 300 видів чаю, від класичних до елітних та рідкісних сортів з усього світу. Крім того, ексклюзивно до Дня Києва буде представлено особливий бленд чаю із секретним, по-столичному «трушним» інгредієнтом. Тож саме вам випаде нагода спробувати бленд, який стане новим чайним символом Києва. Головною темою цьогорічного фестивалю стане українська чайна індустрія. У програмі фестивалю:
  • китайські та японські чайні церемонії. Гості зможуть самі навчитися заварювати чай або поспостерігати за роботою майстрів та скуштувати готовий напій;
  • майстер-класи від професійних керамістів, які навчать секретів вибору церемоніального чайного посуду;
  • цікавий нетворкінг за участю провідних чайних імпортерів та виробників;
  • захопливі лекції та воркшопи від бізнесменів, коучів, нутріціологів, спеціалістів зі світу HoReCa та wellness тощо;
  • фермерський ринок, де можна буде поласувати смачнющими та свіжесенькими продуктами від місцевих крафтових виробників.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на Фестиваль чаю Kyiv Tea Festival у Києві?

Замовляйте квитки онлайн на Concert.ua вже сьогодні.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Свято Купала на V’YAVA 22 червня 12:00, сб Свято Купала на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ Свято Купала на V’YAVA Вже не хочу 22 червня Свято Купала на V’YAVA V’YAVA Придбати Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! 21 червня 12:00, пт Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 490 ₴ Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Вже не хочу 21 червня Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»! Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» 22 червня 11:00, сб Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» Київ, Кіностудія ім. О.Довженка від 250 ₴ Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» Вже не хочу 22 червня Курований маркет «Етніка. Книги. Кіно» Кіностудія ім. О.Довженка Придбати