24-pay-mark Created with Sketch.

LAMA «Мій ДРУГ»

24 квітня 2024, ср. 19:00-21:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 500 ₴
від 500 ₴

Про подiю

LAMA з концертною програмою «Мій ДРУГ» у Львові

Львове, готуйся до найемоційнішої події цієї весни!
LAMA поспішає до тебе з новою концертною програмою «Мій ДРУГ» і запрошує 24 квітня о 19:00 у !FESTrepublic провести цей музичний вечір у Львові разом.

Концерт, який об'єднує друзів, де раді кожному і де кожен зможе відчути себе в епіцентрі музики й любові

Улюблені хіти й нові композиції про сучасні реалії - в авторському виконанні чарівної LAMA, володарки престижних премій і нагород, серед яких зокрема “MTV Europe Music Awards”.

Особливо щемливим кульмінаційним акцентом концертної програми стане виконання пісні «Мій ДРУГ», з присвятою товаришеві співачки, який, будучи в лавах ЗСУ, трагічно загинув на передовій.

«Втративши його я відчула цілковите спустошення, ніби все життя ми були знайомі, натомість бачились лише пару разів. Ці та інші перипетії які відбулись зі мною за останній час, перейшли в музику, це ніби сповідь і так народилася пісня «Мій ДРУГ». Чому мій? Бо для мене друг - це та людина з якою я, насамперед, можу звірити душу і ця композиція є прямим доказом того. Вона стане близькою для багатьох, адже справжній друг може бути далеко, але в серці поруч» - ділиться LAMA.


Відвертий мелодійний діалог про одвічні цінності

Її визнано «Жінкою Третього Тисячоліття», яка стала яскравий феноменом української сцени і зробила значний внесок у розвиток сучасного музичного мистецтва.
Її гаряча енергетика та нестримний творчий потенціал вражають і захоплюють.
Її пісні лунають в різних куточках земної кулі, на всіх материках і континентах, куди тільки закинула непроста доля українців різних поколінь…

І ось уже зовсім скоро, 24 квітня о 19:00, цього весняного музичного вечора у !FESTrepublic у Львові LAMA радо потішить своїх шанувальників й тими хітами, які завжди знаходять відгук у серцях слухачів і заради живого виконання яких більшість із вас поспішає в концертні зали.

Поєднання еталонного музичного стилю, якого LAMA дотримується вже багато років, та унікального тембру голосу, що дає пісням безцінної окраси, робить її музикантом поза часом.

«Мені так треба», «Літак», «Моє Серце», «Знаєш як болить», «Ангел», «Мій милий», «Привіт, привіт» - ці та інші виплекані в реаліях сьогодення ліричні твори й драйвові суперхіти прозвучать цього вечора лише для Вас.

Приходьте разом із друзями! Купуйте квитки не зволікаючи!
Не пропустіть безцінну можливість 24 квітня заспівати разом із LAMA у !FESTrepublic у Львові.

  • *З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну, артистка займається волонтерською діяльністю допомагаючи Збройним Силам та цивільному населенню нашої держави. Зараз LAMA веде активну концерту діяльність підтримуючи і надалі фінансово ЗСУ.
  • Частина коштів від продажу квитків на концерт LAMA у Львові буде передано на потреби військовим ЗСУ.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати