24-pay-mark Created with Sketch.

Laud

14 лютого 2024, ср. 18:00-18:00
Forsage Dance Club Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

Концерт LAUD у Києві відбудеться 14 лютого 2024 року о 18:00 в Forsage Dance Club.

Чому варто піти на концерт LAUD у Києві?

  1. Чарівна подія до Дня закоханих.
  2. Танці під улюблені композиції.
  3. Гарна музика, розкішний голос, цілковита романтика.

Концерт LAUD у Києві

Голос, тембр та американська манера виконання, що підкорює світові чарти стрімінгових платформ, – це все LAUD. Український романтик зігріває своїми піснями серця не тільки української молоді, а й багатьох фанатів за межами країни. LAUD є справжньою зіркою сучасного українського R&B. Окрім музичної діяльності, артист сьогодні активно займається благодійністю, допомагаючи людям, що постраждали під час повномасштабного вторгнення.

Романтичний вечір – найкращий подарунок для коханої половинки

Що може бути краще, ніж затишний вечір поруч з коханою людиною під акомпанемент брутального й, водночас, ніжного LAUD! Його пісні торкаються душі, змушують танцювати й підспівувати – втриматись неможливо! «У Цю Ніч», «Вигадав», «2 Дні», «Пробач», «Не питай» та інші хіти лунатимуть наживо та будуть доповнені новими піснями, що увійшли до третього альбому виконавця. Відсвяткуйте День закоханих дійсно незабутньо! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт LAUD у Києві?

Ви можете придбати квитки онлайн на сайті Concert.ua.


Схожі події

Рок балади в саду -40% на другий 25 травня 19:00, сб Рок балади в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Рок балади в саду Вже не хочу 25 травня Рок балади в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати