Leleka. Фолк джаз бенд

17 грудня 2018, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Leleka. Фолк джаз бенд у Києві - фото №1 Leleka. Фолк джаз бенд у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт Leleka?

1. Побувати на виступі, де немає нічого зайвого - тільки джаз і любов.
2. Надихнутися українською етнікою.
3. Почути багатонаціональний фолк джаз бенд.

Лелеки приносять весну й удачу, а група Leleka принесе нове звучання і натхнення. Приходьте на неймовірний концерт приголомшливого бенду 17 грудня в CARIBBEAN club!

У складі групи - музиканти з Польщі та Німеччини і солістка з України - Вікторія Корнійкова. В основі композицій - надзвичайно вдале поєднання сучасного європейського джазу та українського мелосу. Але секрет успіху Leleka не тільки в цьому. Професіоналізм, сміливість в імпровізаціях, талант, помножені на неповторні мелодії, дають результат, який заворожує.

Цією групою без перебільшення захоплюється весь світ! Музика Leleka - дуже ніжна і світла. На концерті ви відчуєте ту відкритість і щирість, яку несе бенд. Одне зі своїх завдань Leleka формулює так: зробити людей трішки щасливішими за допомогою музики.

Якщо вам холодно, приходьте зігрітися душевними піснями Leleka! Їхній виступ - безперечно, кращий концерт останнього місяця 2018 року. Поціновувачам хорошої музики - бути обов'язково! Чекаємо вас 17 грудня в CARIBBEAN club.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати