Leleka. Фолк джаз бенд

17 грудня 2018, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Leleka. Фолк джаз бенд у Києві - фото №1 Leleka. Фолк джаз бенд у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт Leleka?

1. Побувати на виступі, де немає нічого зайвого - тільки джаз і любов.
2. Надихнутися українською етнікою.
3. Почути багатонаціональний фолк джаз бенд.

Лелеки приносять весну й удачу, а група Leleka принесе нове звучання і натхнення. Приходьте на неймовірний концерт приголомшливого бенду 17 грудня в CARIBBEAN club!

У складі групи - музиканти з Польщі та Німеччини і солістка з України - Вікторія Корнійкова. В основі композицій - надзвичайно вдале поєднання сучасного європейського джазу та українського мелосу. Але секрет успіху Leleka не тільки в цьому. Професіоналізм, сміливість в імпровізаціях, талант, помножені на неповторні мелодії, дають результат, який заворожує.

Цією групою без перебільшення захоплюється весь світ! Музика Leleka - дуже ніжна і світла. На концерті ви відчуєте ту відкритість і щирість, яку несе бенд. Одне зі своїх завдань Leleka формулює так: зробити людей трішки щасливішими за допомогою музики.

Якщо вам холодно, приходьте зігрітися душевними піснями Leleka! Їхній виступ - безперечно, кращий концерт останнього місяця 2018 року. Поціновувачам хорошої музики - бути обов'язково! Чекаємо вас 17 грудня в CARIBBEAN club.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати