Маленький принц

10 листопада 2018, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 110 грн.
від 110 грн.
Обрати квиток

Галерея

Маленький принц у Києві - фото №1 Маленький принц у Києві
Маленький принц у Києві - фото №2 Маленький принц у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленький принц»?

1. Згадати саму читану після Біблії історію.
2. "маленький принц" - це спектакль про вічне та неминуще - дивовижна історія, яка не може не зачепити навіть саме черстве серце
3. У стінах Київської Фортеці, на відміну від інших театральних майданчиків Києва, навіть в саму велику спеку - завжди приємний прохолода

«Маленький принц» - унікальна постановка, яку досить часто ставлять, кожен раз розкриває свій чарівний алегоричний світ по-новому. Маленький принц, Лисеня та інші герої вже чекають на тебе!

Історія про Маленького принца, який сміявся, немов тисячі дзвіночків, і жив на крихітній планеті, на якій росли тільки баобаби і раптом випадково виросла одна єдина Роза, примхлива, норовлива, але прекрасна у своїй безпосередності. Посварившись з Розою, Маленький принц довго подорожував, побував на різних планетах, і, нарешті, потрапив на Землю, де дізнався для себе багато нового. Старий мудрий Лис відкрив Принцу нове розуміння Світу. Мабуть, ця проста і зворушлива історія не вимагає додаткового представлення.

Цей спектакль про вічне та неминуще. Він близький кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального становища.

Маленький принц з нізвідки з'явився на планеті Земля серед безкрайньої пустелі і так само раптово зник з Землі, щоб сміятися з своєї крихітної планети людям - як мілііони дзвіночків!

Звертаємо Вашу увагу, що спектакль призначений, перш за все, для дорослих дітей. НЕ ШОУ і НЕ ДИТЯЧИЙ ВИСТАВА (в звичайному сенсі цього словосполучення). При постановці спектаклю його автори намагалися максимально дотримуватися неповторного літературного стилю Антуана Сент-Екзюпері, де кожне слово несе глибокий зміст, і слова немов нанизуються один на одного. І дітям, і дорослим, потрібно не тільки дивитися, але СЛУХАТИ, слухала й ДУМАТИ.

Для сімейного перегляду (11+, бажано не молодше).

Ми чекаємо Вас в Київській Фортеці, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14 (не користуйтеся GPS!). Будівля у вигляді підкови, перші двері (в смужку) від бул. Лесі Українки.

Чай додається. Вистава йде українською мовою.

Посадка вільна, тому величезне прохання приходити за 10-15 хвилин до початку вистави

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що спектакль НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ!