Маленький принц

29 лютого 2020, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Маленький принц у Києві - фото №1 Маленький принц у Києві
Маленький принц у Києві - фото №2 Маленький принц у Києві афіша
Маленький принц у Києві - фото №3 Маленький принц у Києві квитки
Маленький принц у Києві - фото №4 Маленький принц у Києві на concert.ua

Про подiю

Маленький принц в Києві! Чекаємо вас 2020-02-29 о 19:00 на майданчику Київська фортеця, Київ.
Ви можете купити квитки на Маленький принц на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу «Маленький принц»?

1. Згадати саму читану після Біблії історію.
2. "Маленький принц" - це спектакль про вічне і неминуще - дивовижна історія, яка не може не зачепити навіть саме черстве серце
3. Вистава близька кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального становища.

«Маленький принц» - унікальна постановка, яку досить часто ставлять, кожен раз розкриває свій чарівний алегоричний світ по-новому. Маленький принц, Лисеня та інші герої вже чекають на тебе!

Історія про Маленького принца, який сміявся, немов тисячі дзвіночків, і жив на крихітній планеті, на якій росли тільки баобаби і раптом випадково виросла одна єдина Роза, примхлива, норовлива, але прекрасна у своїй безпосередності. Посварившись з Розою, Маленький принц довго подорожував, побував на різних планетах, і, нарешті, потрапив на Землю, де дізнався для себе багато нового. Старий мудрий Лис відкрив Принцу нове розуміння Світу. Мабуть, ця проста і зворушлива історія не вимагає додаткового представлення.

Цей спектакль про вічне і неминуще. Він близький кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального становища.

Маленький принц з нізвідки з'явився на планеті Земля серед безкрайньої пустелі і так само раптово зник з Землі, щоб сміятися зі своєю крихітною планети людям - як мілііони дзвіночків!

Звертаємо Вашу увагу, що спектакль призначений, перш за все, для дорослих дітей. НЕ ШОУ і НЕ ДИТЯЧИЙ ВИСТАВА (в звичайному сенсі цього словосполучення). При постановці спектаклю його автори намагалися максимально дотримуватися неповторного літературного стилю Антуана Сент-Екзюпері, де кожне слово несе глибокий зміст, і слова немов нанизуються один на одного. І дітям, і дорослим, потрібно не тільки дивитися, але СЛУХАТИ, слухала і ДУМАТИ.

Для сімейного перегляду (11+, бажано не молодше)

Ми чекаємо Вас в Київській Фортеці, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14 (не користуйтеся GPS!). Будівля у вигляді підкови, перші двері (в смужку) від бул. Лесі Українки.

Чай додається. Вистава йде українською мовою.

Посадка вільна, тому величезне прохання приходити за 10-15 хвилин до початку вистави

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що спектакль НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ!