Маленький принц

12 січня 2019, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 110 грн.
від 110 грн.

Галерея

Маленький принц у Києві - фото №1 Маленький принц у Києві
Маленький принц у Києві - фото №2 Маленький принц у Києві афіша
Маленький принц у Києві - фото №3 Маленький принц у Києві квитки
Маленький принц у Києві - фото №4 Маленький принц у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленький принц»?

1. Згадати саму читану після Біблії історію.
2. "Маленький принц" - це спектакль про вічне і неминуще - дивовижна історія, яка не може не зачепити навіть саме черстве серце
3. У стінах Київської Фортеці, на відміну від інших театральних майданчиків Києва, навіть в саму велику спеку - завжди приємна прохолода

«Маленький принц» - унікальна постановка, яку досить часто ставлять, кожен раз розкриває свій чарівний алегоричний світ по-новому. Маленький принц, Лисеня та інші герої вже чекають на тебе!

Історія про Маленького принца, який сміявся, немов тисячі дзвіночків, і жив на крихітній планеті, на якій росли тільки баобаби і раптом випадково виросла одна єдина Роза, примхлива, норовлива, але прекрасна у своїй безпосередності. Посварившись з Розою, Маленький принц довго подорожував, побував на різних планетах, і, нарешті, потрапив на Землю, де дізнався для себе багато нового. Старий мудрий Лис відкрив Принцу нове розуміння Світу. Мабуть, ця проста і зворушлива історія не вимагає додаткового представлення.

Цей спектакль про вічне і неминуще. Він близький кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального становища.

Маленький принц з нізвідки з'явився на планеті Земля серед безкрайньої пустелі і так само раптово зник з Землі, щоб сміятися зі своєю крихітною планети людям - як мілііони дзвіночків!

Звертаємо Вашу увагу, що спектакль призначений, перш за все, для дорослих дітей. НЕ ШОУ і НЕ ДИТЯЧИЙ ВИСТАВА (в звичайному сенсі цього словосполучення). При постановці спектаклю його автори намагалися максимально дотримуватися неповторного літературного стилю Антуана Сент-Екзюпері, де кожне слово несе глибокий зміст, і слова немов нанизуються один на одного. І дітям, і дорослим, потрібно не тільки дивитися, але СЛУХАТИ, слухала і ДУМАТИ.

Для сімейного перегляду (11+, бажано не молодше).

Ми чекаємо Вас в Київській Фортеці, вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14 (не користуйтеся GPS!). Будівля у вигляді підкови, перші двері (в смужку) від бул. Лесі Українки.

Чай додається. Вистава йде українською мовою.

Посадка вільна, тому величезне прохання приходити за 10-15 хвилин до початку вистави

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що спектакль НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ!

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати