Маленький принц

29 серпня 2020, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Маленький принц в Києві! Чекаємо вас 2020-08-29 о 19:00 на майданчику Київська фортеця, Київ.
Ви можете купити квитки на Маленький принц на Concert.ua онлайнІсторія про Маленького принца, який сміявся, немов тисячі дзвіночків, і жив на крихітній планеті, на якій росли тільки баобаби і раптом випадково виросла одна єдина Роза, примхлива, норовлива, але прекрасна у своїй безпосередності. Посварившись з Розою, Маленький принц довго подорожував, побував на різних планетах, і, нарешті, потрапив на Землю, де дізнався для себе багато нового. Старий мудрий Лис відкрив Принцу нове розуміння Світу. Мабуть, ця проста і зворушлива історія не вимагає додаткового представлення. Адже за накладами книга французького письменника і льотчика Антуана Сент-Екзюпері займає в Європі 2-е місце після Біблії!
Цей спектакль про вічне і неминуще. Він близький кожній людині, незалежно від віку, освіти та соціального становища.
Маленький принц з нізвідки з'явився на планеті Земля серед безкрайньої пустелі і так само раптово зник з Землі, щоб сміятися зі своєю крихітною планети людям - як мільйони дзвіночків!
Для сімейного перегляду (12+, бажано не молодше).
Звертаємо Вашу увагу, що спектакль призначений, перш за все, для дорослих дітей))). НЕ ШОУ і НЕ ДИТЯЧИЙ ВИСТАВА (в звичайному сенсі цього словосполучення). При постановці спектаклю його автори намагалися максимально дотримуватися неповторного літературного стилю Антуана Сент-Екзюпері, де кожне слово несе глибокий зміст, і слова немов нанизуються один на одного. І дітям, і дорослим, потрібно не тільки дивитися, але СЛУХАТИ, слухала і ДУМАТИ))))

1. Майже біблійна історія про неминущі цінності, яка нікого не залишає байдужим
2. Ви зробите з Маленьким Принцом захоплюючу подорож по різноколірних планет і різних світів, про які мрієте

Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками №№ 12 та 14 (не користуйтеся GPS!). Будівля у вигляді підкови, перші двері (в смужку) від бул. Лесі Українки.

Вистава йде українською мовою

Ще раз звертаємо вашу увагу, що спектакль НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ !!!
Читайте уважно опис вистави

Вхід в приміщення в масках Всі заходи безпеки дотримані