24-pay-mark Created with Sketch.

Міша Крупін. Додатковий концерт до дня Соборності України

22 січня 2023, нд. 18:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 700 грн.
від 700 грн.

Про подiю

Міша Крупін в Osocor Restaurant у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! 22 січня на локації Osocor Residence у Києві відбудеться великий концерт талановитого українського автора і виконавця Міши Крупіна.

Чому варто піти на концерт Міши Крупіна у Києві?

  1. Яскравий артист, кожний виступ якого – унікальне дійство.
  2. Особлива програма з найкращих хітів українською.
  3. Прекрасний вечір у теплій дружній атмосфері.

Легендарний Міша Крупін з великим концертом у Києві

22 січня поспішайте до затишного Osocor Residence на сольний концерт мегаталановитого і непересічного Міші Крупіна! Автор та виконавець простих та при цьому – завжди актуальних пісень готовий дарувати незабутні враження та щире дружнє спілкування публіці. Частину коштів від концерту спрямують на підтримку незламних ЗСУ. Долучайтеся!

Квитки можна замовити онлайн.

Нова програма з найкращих українських хітів від Міші Крупіна на сцені Osocor Residence

Неповторний Міша Крупін сьогодні має величезну армію шанувальників, що полюбили артиста за його унікальний стиль. У ньому філігранно заміксовані одеський фольклор із усією його іронією та мудрістю, джаз, блюз та реп.
Найкращі хіти Міші та гурту «Корупція» прозвучать цього вечора, звичайно, українською!
Побачимося.

Де купити квитки на концерт Міші Крупіна у Києві?

Швидко оформити квитки на концерт Міші Крупіна у Києві ви можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 грн. Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати The Harry Potter symphony 09 грудня 19:00, сб The Harry Potter symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter symphony Вже не хочу 09 грудня The Harry Potter symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія 24 грудня 17:00, нд Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеса, Одеська обласна філармонія від 300 грн. Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Вже не хочу 24 грудня Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеська обласна філармонія Придбати