14 грудня 2019, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ніч перед Різдвом у Києві - фото №1 Ніч перед Різдвом у Києві
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №2 Ніч перед Різдвом у Києві афіша
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №3 Ніч перед Різдвом у Києві квитки
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №4 Ніч перед Різдвом у Києві на concert.ua
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №5 Ніч перед Різдвом у Києві фото
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №6 Ніч перед Різдвом у Києві піти
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №7 Ніч перед Різдвом у Києві дивитись
Ніч перед Різдвом у Києві - фото №8 Ніч перед Різдвом у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Ніч перед Різдвом»?

1. Отримати справжній перед святковий настрій!
2. Зануритися у містичний гоголівський світ!
3. Побувати на кращій постановці цієї вистави!

Тільки раз на рік, тільки в Україні є така ніч, коли для коханої можна, хоч зірку чи місяць з неба дістати, коли жіночі чари запаморочують голову половині чоловічого люду, нечистий знову зробить цю ніч абсолютно темною, а два куми ще раз заблукають у «трьох хатах» свого ж села.

Всі твори Миколи Гоголя ніби містять генетичний код нашого суспільства, у них зосереджено весь менталітет нації та всю душу нашого народу.

Музична комедія «Ніч перед Різдвом» у виконанні Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка – це дивовижна енергетика сценічного дійства, колоритні образи, створені яскравим акторським ансамблем. На сцені майже вся трупа театру та близько 20 чоловік оркестру. Фантастично красива комедійна казка для дорослих з першого прем’єрного показу у грудні 2015 року і до тепер знову й знову завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами.

І хоча багато театрів ставлять цей шедевр – найбільше нагород та народної любові саме у цієї постановки. У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя — химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне.

Яких тільки нагород немає у цієї вистави: Гран-прі V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід – Захід»(Краків); Переможець Першого Всеукраїнського театрального фестивалю «СвітОгляд»(м.Сєвєродонецьк) «За краще пластичне рішення», перемога на XXI Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа» у Бресті як «Кращий акторський ансамбль» та ін.

Отож запрошуємо розділити з нами таку комедійну, казкову, та неповторну «Ніч», відчути справжній гоголівський колорит та зарядитися прекрасним передноворічним настоєм!

За мотивами повісті Миколи Гоголя (діалоги Михайла Старицького)

Музична комедія на 1 дію, тривалість 1 год.45 хв.

Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров
Диригент – Олексій Рощак
Балетмейстер – Катерина Гриськова