Ніно Катамадзе

26 травня 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ніно Катамадзе?

1. Виступ великої співачки, музику якої полюбив увесь світ.
2. Вечір у чарівній атмосфері неперевершених мелодій і найкрасивіших імпровізацій.
3. Можливість наживо насолодитися улюбленими хітами грузинської виконавиці.

Ніно Катамадзе у Жовтневому палаці!

Її називають найбільш атмосферною співачкою покоління. Адже коли вона з'являється на сцені – зал безмовно встає. Народившись у музичній сім'ї, вона несе свою любов до світу в пісні.

У Грузії її двічі називали найкращою співачкою року, а музику визнали найоригінальнішою. Її пісні стали саундтреками до знаменитих фільмів («Інді», «Яблука», «Домовий», «Помаранчеве небо», «Дорога до Спасителя», «Русалка», «Спека», «Любов з акцентом», «Без кордонів»). Ніно Катамадзе стала володаркою спеціального призу «Одзела» за свій внесок у музику.

«Чому важливо бути не виконавцем, а музикантом? Потрібно завжди знати, де ти потрібна людям. Музика – це ж не практична робота. Це така лінія, яка завжди йде паралельно з життям музиканта. І я вважаю себе, перш за все, музикантом, а не співачкою, тому що голос я вважаю лише одним з багатьох інструментів», – каже виконавиця.

Завдяки своєму еклектичному жанру виконання і незвичайним імпровізаціям Ніно Катамадзе звернула увагу зарубіжної публіки. За її плечима – неповторні концерти в Грузії, Україні, Польщі, Литві, Франції, Англії, США, Туреччині, Ізраїлі.

Ніно виконує пісні грузинською, але незалежно від свого міста і національності, кожен із слухачів розуміє її. Адже слова в них – лише метафізична оболонка, божественне – в самій мелодії.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати