Ніно Катамадзе

14 вересня 2018, Пт. 20:00
Veranda on the river Київ, Набережне шосе 11а
від 2000 грн.
від 2000 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ніно Катамадзе

1. Виступ великої співачки, музику якої полюбив весь світ.
2. Вечір в чарівної атмосфері неперевершених мелодій і найкрасивіших імпровізацій.
3. Можливість наживо насолодитися улюбленими хітами грузинської виконавиці.


НІНО КАТАМАДЗЕ НА VERANDA TERRACE

Її називають атмосферної співачкою покоління. Адже коли вона з'являється на сцені - зал безмовно встає. 14 вересня на Veranda Terrace виступить Ніно Катамадзе. Народившись в музичній сім'ї, вона несе свою любов до світу в пісні. Шість альбомів і кожен з них на честь кольору.

Перший - Black - асоціація з тим, як це сидіти в темній кімнаті і чекати промінчика сонця, White - як ллється прозора вода. Blue - на честь спокою і неба. Red - яскрава мрія про мир на землі. Green символізує внутрішню енергію і благородство.Yellow - «це сонце, це вогонь, який наповнений любов'ю і божевільною позитивною енергетикою, це вітер ...». «Головне - навчитися співати душею. Необхідно ділитися, кожен повинен поділитися частинкою себе », - зізнається Ніно.

У Грузії її двічі назвали найкращою співачкою року, а музику визнали найоригінальнішою. Її пісні стали саундтреками до знаменитих фільмів ( «Інді», «Яблука», «Домовой», «Помаранчеве небо», «Дорога до Спасителя», «Русалка», «Спека», «Любов з акцентом», «Без кордонів») . Ніно Катамадзе стала володаркою спеціального призу «Одзела» за свій внесок в музику. «Чому важливо бути не виконавцем, а музикантом? Потрібно завжди знати, де ти потрібна людям. Музика - це ж не практична робота. Це така лінія, яка завжди йде паралельно з життям музиканта. І я вважаю себе, перш за все, музикантом, ніж співачкою, тому що голос я вважаю лише одним з багатьох інструментів », - каже виконавиця.

Завдяки своєму еклектичному жанру виконання і незвичайним імпровізацій Ніно Катамадзе звернула увагу зарубіжної публіки. За її плечима - неповторні концерти в Грузії, Україні, Польщі, Литві, Франції, Англії, США, Туреччини, Ізраїлі.

Ніно виконує пісні на грузинському, але незалежно від свого міста і національності, кожен із слухачів розуміє її. Адже слова в них - лише метафізична оболонка, божественне - в самій мелодії.

«Без вас музика не вийде», - зізнається співачка. Завжди щира, трепетна, надихаюча - Ніно Катамадзе ... 14 вересня на Veranda Terrace!

Початок о 20:00.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати