19 серпня 2018, Нд. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Чекаєш їх? А вони теж уже мріють про нову крутий зустрічі! Не пропусти: 19 серпня в Зеленому театрі - мегадрайвові O.TORVALD з сольним концертом!

Український рок-колектив О.Torvald на чолі з фронтменом Женею Галичем виступає на сцені вже тринадцять років. За плечима у музикантів довгий шлях від клубних перформансів до сольників перед багатотисячною аудиторією. На рахунку групи 7 записаних альбомів, сотні концертів, тури по всій країні і за її межами, а також перемога в Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення», і навіть рекорд України. Крім того, О.Torvald записали кілька саундтреків до фільмів, знятих в Україні ( «Знову сам» ( «Тіні незабутіх предків»), «Твій дух - твоя зброя» ( «Правило бою»), головну пісню до серіалу «Київ вдень і вночі ».

У 2015 році рок-колектив став однією з найпопулярніших команд країни, музиканти взяли участь у більш ніж 20 фестивалях в Україні та Європі. У 2017 група перемогла в Національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення». В цьому ж році змінився склад групи, і світ побачив новий міні-альбом «Бісайди».

O.Torvald безперервно розвивається і вдосконалюється, чим радує своїх численних фанатів, про яких Женя Галич каже # НашіЛюдиВсюди. Навесні 2018 року відбулася презентація кліпу на пісню «Ліхтарі», присвячену фанатам групи. Кліп транслювався на найбільшому медіа-фасаді країни, що було зафіксовано представниками Національного реєстру рекордів України. Практично відразу після презентації, група вирушила в тур по Європі, де зіграла 10 успішних концертів в 10 містах.

Колектив був заснований в 2005 році в місті Полтава, а вже в 2006-му році вирушив підкорювати столицю. Саме в Києві в 2008 році був записаний дебютний альбом під назвою «O.Torvald».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати