5 грудня 2019, Чт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

O.Torvald в Київ! Чекаємо на вас 2019-12-05 в 20:00 на локації StereoPlaza, Київ.
Ви можете придбати квитки на O.Torvald на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Чому варто піти на концерт гурту O.Torvald в Києві?

1. Оновлена група і новий матеріал.
2. Ще більше потужності і драйву.
3. Те, про що ти тільки мрієш, стане реальністю.

5 грудня зустрічай свою улюблену рок-групу O.Torvald з беззмінним фронтменом Женею Галичем в столичному клубі Stereo Plaza! Ці хлопці добре знають, як зробити твій вечір незабутнім. Головне - успей вихопити квитки собі і всім своїм!

Остаточно закоренившись в статусі кращою концертною групи країни, O.Torvald продовжує запалювати найбільші майданчики України та зарубіжжя. Драйв гарячого лайва подарує незабутні враження. Приходь!

В 2019 група знову через деякий час з подвоєною силою знову увірвалася на сцену і разом з новими тертками представила нову учасницю - барабанщиці Hebi. І тепер всіх гостей київського концерту чекає ще більше енергії і драйву.

У програму довгоочікуваного лайва увійдуть кращі хіти групи, а також всі ті, що недавно вийшли пісні, які вже щільно закріпилися в списках відтворення тисяч шанувальників: «Два Нуль Один Вісім», «Назовні», «Десь не тут» і багато інших атмосферних і дуже чесних робіт .

p "=" "> Справжні фанати знають: O.Torvald не просто звучить, - ці хлопці гримлять на своїх концертах. Непідроблені емоції і душевний вокал Жені Галича, якісна музика, буря емоцій роблять кожен виступ незабутнім. Новий потужний шоу O.Torvald зробить тисячі людей щасливими. Будь серед них!