24-pay-mark Created with Sketch.

Symphony ROCK Resonance

17 листопада 2023, пт. 18:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 490 грн.
від 490 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

"Symphony ROCK Resonance" – інший вимір класикина біс!

Музика не має меж, вона проникає у найпотаємніші куточки душі змінюючи все навколо себе. Але все, що є еталоном та взірцевим, залишається навіки і стає КЛАСИКОЮ. Класика буде завжди, вона у всьому – в архітектурі, у живопису, в музиці. Їй підвладні стилі і жанри, напрями і тренди. Класика – це смак, канон, взірець.

17 листопада ми продовжуємо розкривати нові виміри класики. Феєричний проєкт "Symphony Rock Resonance", який є квінтесенцією іншого прочитання шедеврів академічної музики вищого ґатунку - від Баха до Бетховена - у ROCK style!

Великий симфонічний ОРКЕСТР, неперевершені ХОР та СОЛІСТИ - понад 100 артистів на сцені! Неймовірний симбіоз, гармонія, та вишуканість чекатимуть на Вас!

Учасники проєкту:

  • Національний президентський оркестр! – диригент Максим ГУСАК
  • Соліст Національного президентського оркестру, соліст проєкту
  • “10 тенорів” Сергій ГУРЕЦЬ (тенор)
  • Солістка Київського національного академічного театру оперети, учасниця симфонічних шоу та проектів, заслужена артистка України Олена АРБУЗОВА (колоратурне сопрано) та неперевершений Хор !

Чекаємо на вас 17 листопада о 18:00 у МЦКМ (Жовтневий Палац) – найбезпечніший концертний зал Києва, де завжди є СВІТЛО та позитивні емоції!

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі (у фойє) Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться після її закінчення (але не пізніше 20:20).