24-pay-mark Created with Sketch.

Symphony ROCK Resonance

6 квітня 2024, сб. 18:00-20:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 ₴
від 350 ₴

Галерея

Про подiю

Концерт Symphony Rock Resonance у Києві відбудеться 6 квітня 2024 року о 18:00 в МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти на концерт Symphony Rock Resonance у Києві?

  1. Найкращі зразки зі скарбниці світової класики у новому прочитанні.
  2. Вишуканий творчий симбіоз музикантів оркестру, солістів та учасників хору.
  3. Занурення у нові виміри класики в теплій, затишній атмосфері.

Концерт Symphony Rock Resonance у Києві

Запрошуємо вас на особливий концерт Symphony Rock Resonance, який підкорить абсолютно унікальним прочитанням найвідоміших творів світової класики. Яскравий проєкт представляють понад 100 артистів:
  • Національний президентський оркестр (диригент – Максим Гусак);
  • Сергій Гурець (тенор) – соліст, учасник проєкту «10 тенорів»;
  • Олена Арбузова (колоратурне сопрано) – заслужена артистка України, солістка Київської оперети, учасниця симфонічних шоу та проєктів;
  • Академічний камерний хор «Хрещатик» – професійний колектив, який освоїв різні стильові напрямки та сьогодні започатковує тенденції у сфері хорової музики. Художній керівник та головний диригент – заслужений артист України Павло Струць.

Шедеври класики від Баха до Бетховена у неймовірному ROCK style

6 квітня ви вкотре зможете переконатися у тому, що класика – вічна. І вміння осягнути усе її емоційне багатство є знаком тонкого смаку. Магія звучання та вокалу, неочікуваний підхід до відтворення найкращих зразків класики – усе це зробить ваш вечір дійсно особливим! Захід проводитиметься згідно з усіма вимогами безпеки. У фойє Жовтневого передбачене укриття для всіх гостей. У тому випадку, якщо повітряна тривога буде оголошена до початку концерту, захід розпочнеться після її завершення, але не пізніше 20:00. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Symphony Rock Resonance у Києві?

Обрати найкращі місця та одразу замовити квитки ви можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати