24-pay-mark Created with Sketch.

Секс. Тимчасово доступний. Вистава

27 вересня 2023, ср. 18:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 390 грн.
від 390 грн.

Про подiю

Спектакль «Секс. Тимчасово доступний» від Театру «Чорний квадрат» у Києві відбудеться 27 вересня 2023 року о 18:00 в Caribbean Club.

Чому варто піти у театр на виставу «Секс. Тимчасово доступний» у Києві?

  1. Вибуховий концентрат фірмового гумору «ЧК».
  2. Неперевершені актори, що підкорять своєю невимушеністю кожного.
  3. Дійсно незабутнє дозвілля для глядача.

Театр «Чорний квадрат» зі спектаклем «Секс. Тимчасово доступний» у Києві

Знаменитий столичний Театр «Чорний квадрат» запрошує на виставу «Секс. Тимчасово доступний». Презентують черговий шедевр незрівнянні Олексій Курилко та Ольга Гриценко.

Одна з найвідвертіших робіт Театру «Чорний квадрат» на сцені Caribbean Club

Вистава належить до однієї з найбільш яскравих у плані гумору робіт театру. В ній є все: і вільний переказ Гамлета (звісно, в убивчо смішному варіанті), і образи без цензури. А головне – тут є чоловік, дружина та все про «це»: до, після і замість сексу. Тож максимально звільняйте свою свідомість від всіляких забобонів стосовно інтимного життя та поспішайте бачити розкішну виставу! Чекаємо на вас!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Вхід для дітей не рекомендовано
✅ 21+
⌚️ Тривалість: 60-120 хвилин
🛡️ У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття (ст. м. «Університет»). Після закінчення тривоги концерт буде продовжено

Де купити квитки на спектакль «Секс. Тимчасово доступний» у Києві?

Ви можете придбати квитки просто зараз на Concert.ua онлайн.

Артисти

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати