28 вересня 2019, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Жизель у Києві - фото №1 Жизель у Києві
Жизель у Києві - фото №2 Жизель у Києві афіша
Жизель у Києві - фото №3 Жизель у Києві квитки

Про подiю

28 вересня на головній сцені України грандіозна подія! Катерина Кухар та Микола Городиський в балеті «Жизель»!

28 вересня на сцені Національної опери України - балет «Жизель» у виконанні прими балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра театру San Francisco Ballet Миколи Городиски.

Микола Городиски народився в Україні і в віці 1 року батьки забрали його і переїхали на постійне місце проживання в Аргентину. Він яскрава фігура в світі балету. Молодий, але дуже талановитий і перспективний танцюрист. Аргентинська балетна школа разом з українським корінням зробили свою справу. Високий стрибок, численне обертання і південний темперамент. Він працював в таких театрах як Віденська Опера, Театр Колон. У Києві Микола виконає партію Альберта в парі з видатною українською балериною Катериною Кухар (Ekaterina Kuhar). Завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Катерина Кухар танцює в парі з такими зірками балету як: Олександр Стоянов, Джозеф Гатті, Адамжан Бахтіяр.

Про виставу: «Жизель» - це справжній французький балет, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне.
У легенді розповідається історія про Вілліса - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворилися в мстивих і жорстоких духів - Вілліс, які ночами вбивали молодих чоловіків.

Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі
за легендою Генріха Гейне