27 вересня 2018, Чт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Жізель»?

1. Надихнутися найтоншою майстерністю зірок світової сцени.
2. Побувати на балеті, ставити який вважають за честь всі головні театри світу.
3. Провести прекрасний весняний вечір в атмосфері високої творчості.

Шедевр світової класики - всесвітньо відомий балет «Жізель» у виконанні зірок світового балету!

27 вересня на сцені Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка зберуться справжні майстри, щоб подарувати вам яскраве творіння французького балетного театру - «Жізель», що став вершиною романтичного балету!

Головні партії виконають зірки світової сцени!

Альберт - прем'єр Національного балету Нідерландів Артур Шестеріков, чий талант дозволив йому лише за три роки пройти шлях від танцівника кордебалету до провідного соліста трупи. У 2016 році Артур був удостоєний однієї з найпрестижніших нагород Нідерландів - призу Олександри Радіус за видатні досягнення. А також протягом декількох років був відзначений журналом «Dance Europe» за яскраві виконання головних партій як в класичних, так і в неокласичних виставах.

Великий репертуар Артура включає практично всі провідні класичні партії, а також постановки таких хореографів, як Джордж Баланчін, Вільям Форсайт, Бенжамен Мільп’є. Істотно збагатила його творчий почерк співпраця з такими майстрами, як Ханс ван Манен, Джон Ноймайер, Кшиштоф Пастор, Крістофер Уілдон, Олексій Ратманський, Наталія Макарова, Пітер Райт, Діана Вишньова (в якості партнера) та іншими.

Жізель - заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів - незрівнянна Наталія Мацак. Наталія виступає в кращих залах Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії та інших. Її майстерність визнано легендами балетної сцени: О. Лепешинською, Ю. Григоровичем, Н. Макаровою. Вражаюча індивідуальність Наталії Мацак на сцені заворожує з першого погляду - поєднання зазвичай непоєднуваного: спонтанність продуманого, химерного жесту (іноді вносить легку ексцентрику в малюнок класичного танцю), глибинний темперамент і легковажна легкість відточених кроків і піруетів.

Жізель - любов, яка сильніша за смерть. Фантастичне емоційне забарвлення балету «Жізель» робить його неймовірно складним для виконавця, підкреслюючи всю зрілість і глибину його внутрішнього світу. У ньому є всі теми, характерні для романтизму: пристрасть, нерозсудливість, помста і любов, яка перемагає смерть. Балет покладено на чарівну, мелодійну партитуру Адана, в якій музика підкреслює і виділяє те, що відбувається на сцені.

Балет «Жізель» унікальний у своєму роді. У центрі вистави - розповідь про велику і неймовірно красиву душу селянської дівчини, яка протистоїть егоїстичному аристократу. Лише пізніше основна ідея змінюється, і помста виходить на перший план. При цьому музичний текст балету не можна назвати просто акомпанементом до танців. Він помітно вирізняється своєю одухотвореністю і характерністю. Всі образи героїв отримали дуже тонке втілення в романтичному танці балету. Крім того, надзвичайно багатий зміст вистави, чудова ідея і яскраві образи дозволили їй стати одним з найвідоміших і улюблених балетів протягом ось вже більше 170 років.

Запрошуємо вас насолодитися однією з кращих балетних постановок «Жізель» в чудовому виконанні справжніх майстрів балетного мистецтва! 27 вересня, Національний академічний театр опери та балету імені Тараса Шевченка! Не пропустіть.

Схожі події

Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати El Puerto Flamenco 20 листопада 19:00, Вт El Puerto Flamenco Мала Опера, Київ від 50 грн. El Puerto Flamenco Вже не хочу 20 листопада El Puerto Flamenco Мала Опера Придбати Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 29 листопада 19:00, Чт Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 29 листопада Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Лускунчик Kyiv Modern Ballet. Лускунчик 6 Подiй Kyiv Modern Ballet. Лускунчик 29.11 - 15.01.2019