24 листопада 2019, Нд. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 130 грн.
від 130 грн.

Галерея

Жизель у Києві - фото №1 Жизель у Києві
Жизель у Києві - фото №2 Жизель у Києві афіша
Жизель у Києві - фото №3 Жизель у Києві квитки
Жизель у Києві - фото №4 Жизель у Києві на concert.ua
Жизель у Києві - фото №5 Жизель у Києві фото

Про подiю

24 листопада на сцені Національної опери України - справжній французький балет «Жизель» у виконанні зірок світового балету Анни Софії Шеллер і Миколи Городиського.

Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller) - балерина з Аргентини. У 13 років вона переїхала в Нью-Йорк, щоб вчитися в школі американського балету. З 2004 року танцювала в New York City Ballet, де отримала звання прими-балерини, з 2017 року - прима-балерина San Francisco Ballet і з нового сезону 2019/2020 на запрошення Олександра Стоянова стала примою-балериною Національної опери України. Анна Софія Шеллер танцює в парі з такими зірками балету як: Хуліо Бокка (Julio Bocca), Джозеф Гатті (Joseph Gatti), Джозеф Філліпс (Joesph Phillips) і багатьма іншими.

24 листопада Анна Софія виконає партію Жизель в парі з Миколою Городиським, який буде танцювати роль Альберта.

Микола Городиський (Nikolai Gorodiskii) - народився у Львові, проте вже через рік його батьки емігрували в Аргентину. У 2007 році його прийняли в Інститут Суперіор дель Театр Колон в Буенос-Айресі. У віці 13 років він завоював дві золоті медалі на конкурсі Danza America. А в 2010 році Микола отримав повну стипендію в школі Віденської Державної опери, де закінчив навчання в 2013 році і почав працювати з компанією. Микола - володар багатьох перемог на Міжнародних балетних конкурсах, серед яких Гран-Прі Міжнародного конкурсу в Леванте (2013 рік), Золота медаль в Міжнародному конкурсі в Празі (2012 рік). З 2017 року почав працювати в Королівському театрі Нової Зеландії, а в 2018 році танцював сольні партії в San Francisco Ballet, з нового сезону 2019/2020 на запрошення Олександра Стоянова танцює в Національній опері України.

Про виставу:

«Жизель» - французький балетний хіт, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне.

У легенді розповідається історія про Вілліс - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворилися в мстивих і жорстоких духів - Вілліс, які в нічний час доби зводили рахунки з молодими чоловіками.

Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі
за легендою Генріха Гейне

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020