28 вересня 2019, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Жизель у Києві - фото №1 Жизель у Києві
Жизель у Києві - фото №2 Жизель у Києві афіша
Жизель у Києві - фото №3 Жизель у Києві квитки

Про подiю

28 вересня на головній сцені України грандіозна подія! Краща балерина України! Катерина Кухар та Claudio Coviello в балеті «Жизель»!

28 вересня на сцені Національної опери України - балет «Жизель» у виконанні прими балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра театру La Scala Claudio Coviello.

Клаудіо Ковіелло прилетить до нас із сонячної Італії. З відомої в усьому світі Міланської Опери. Він яскрава фігура в світі балету. Його красивим балетним ногам і особливо стопах може позаздрити будь-яка балерина. Молодий, але дуже талановитий танцюрист. Італійська харизма і темперамент, відточена робота ніг і тіла не залишать глядачів без уваги. Високий стрибок, численне обертання і південний темперамент. Він танцював з такими легендарними балеринами як Тамара Рохо (Tamara Rojo), Вітторіа Валеріо (Vittoria Valerio)... В Києві Клаудіо виконає партію Альберта в парі з видатною і кращої балериною українського балету Катериною Кухар (Ekaterina Kuhar). Завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Ніжна і жагуча, ранима і темпераментна. Її називають статуеткою українського балету. Катерина Кухар танцює в парі з такими зірками балету як: Олександр Стоянов, Джозеф Гатті, Адамжан Бахтіяр, Jeremy Loup Quer, Young Gyu Choi і багатьма іншими.

Про виставу: «Жизель» - це справжній французький балет, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне.
У легенді розповідається історія про Вілліса - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворилися в мстивих і жорстоких духів - Вілліс, які ночами вбивали молодих чоловіків.

Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі
за легендою Генріха Гейне

Схожі події

Віденська Кава 18 жовтня 18:00, Пт Віденська Кава Луцьк, Волинський музично-драматичний театр від 80 грн. Віденська Кава Вже не хочу 18 жовтня Віденська Кава Волинський музично-драматичний театр Придбати Ballet Open Space Ballet Open Space 3 Події Ballet Open Space 17.10 - 19.10.2019 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати