FREE LOVE

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль Free Love?

1. Унікальний спектакль, який не ставить ніякої іншої театр в світі, хоча за повістю, яка лягла в основу п'єси, снтято кілька відомих фільмів
2. Грандіозна робота актриси і режисера Олександри Кравченко, організатора і керівника театру-студії "Міф" і учасниці багатьох інших творчих проектів
3. Вже перевірено: майже дві години вистави для глядачів проходять на одному диханні, адже на сцені відбувається безліч подій, переплетення сюжетних ліній, це детектив і драма в одному флаконі

Free Love - ця тема привертала до себе увагу творців всіх часів і народів. Яка природа Любові і яка її ціна? В чому полягає справжня Free Love? Чим людина може пожертвувати заради Любові і чи варто здійснювати ці жертви? Кожен глядач знайде в спектаклі на ці питання свої власні відповіді.

Романтична мелодрама і детектив - в одному флаконі. Жінка з очима гізехські сфінкса і червоними губами вампіра, чоловіки - дуже різні, але всі пристрасні і яскраві, які один за одним йдуть з її життя, щоб з'явитися знову на сторінках її щоденника.

Вистава створена за мотивами повісті Валерія Брюсова "Останні сторінки щоденника жінки" - чоловіки, що вивчає глибину і всі нюанси таємничої жіночої душі. Тим цікавіше подивитися на душу жінки очима і почуттями чоловіка, якого часто називають імператором символізму, а його творчість - відображенням суперечливого і підкреслено естетичного модерна. Неоднозначні затвердження героїні "зачеплять" жінок і вельми здивують чоловіків.

Спектакль поставлений з урахуванням його показу для максимум 30-ти глядачів, незалежно від величини залу для глядачів і кількості місць в залі.

Прем'єра вистави відбулася 14 червня 2018 року.
Спільний проект з Київською фортецею.

У головній ролі - Олександра Кравченко.
Автор ідеї, сценографії, постановки і п'єси - Інна Гончарова.
У виставі використано музику Сергія Рахманінова.

Увага: у виставі відсутні нецензурна лексика, сцени сексу і насильства, проте, спектакль для 18+
Глядачам рекомендується приходити в зручному одязі і зі своїми подушками.
Як нас знайти: вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14, будівля підковою, перші двері від бульвару Лесі Українки в біло-жовто-чорну смужку.

Перелік подій