24-pay-mark Created with Sketch.

Кицькин дім

-
Відгуків немає
від 250 ₴
45 хв.
від 250 ₴
Обрати подію
«Тілі-тілі-тілі-бом! Зайнявся кицькин дім!».

Ніхто з колишніх друзів не допоміг нещасній Кішці. Лише бідні племінники-кошенята дали їй притулок. Ця казка вчить доброті, співчуття, допомоги ближньому і показує малюкам, що справжній друг пізнається у біді.

«Кицькин дім» – спектакль у «чорному кабінеті» — це фокус, завдяки якому ляльки «живуть» самостійним життям, оскільки робота ляльководів не видно, що створює особливе диво для маленьких глядачів.
  • Автор – Самуїл Маршак
  • Режисер-постановник – Ю. Чайка
  • Художник-постановник — засл.діяч мистецтв С. Прокоф’єва

Музично оформлення – заслужений діяч мистецтв С. Золотарьов

Для дітей від 3-х років

Тривалість вистави 45 хвилин

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 2х років без надання окремого місця.
✅ Ми не рекомендуємо відвідувати наші вистави дітям без супроводу дорослих. Але, якщо дитина досить самостійна, то з 5-6 років ми можемо дозволити відвідати виставу за умови, що батьки знаходяться поблизу(фойє).
⌚ Тривалість вистав: 45 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо тривога сталася до початку вистави - запрошуємо відвідувачів до нашого укриття до відбою повітряної тривоги. Там є все необхідне - туалет, аптечка, питна вода. Якщо тривога сталася під час вистави - вистава буде призупинена, наші співробітники запропонують спуститися до укриття. Якщо тривога буде менш ніж 45 хвилин, то після відбою ми повертаємось знову до глядацької зали і продовжуємо перегляд. Якщо тривога більш ніж 45 хв, то вистава буде відмінена .