24-pay-mark Created with Sketch.

Пекельна спокуса

28.07 Подiй: 1
Відгуків немає
від 150.00 ₴
120 хв.
від 150.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «Пекельна спокуса» в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти в театр на виставу «Пекельна спокуса» в Одесі?

  1. Прем’єра драматичного мюзиклу за п’єсою Лесі Українки.
  2. Емоційна та прониклива гра акторів.
  3. Незабутні враження від перегляду.

Спектакль «Пекельна спокуса» в Одесі

«Пекельна спокуса» – мюзикл на 2 дії за мотивами п’єси геніальної Лесі Українки. Драматичний сюжет, професійна режисура, блискуча виконавська майстерність подарують вам сповнений яскравих емоцій вечір в театрі. У складі постановної групи:
  • сценографка та постановниця Олена Пушкіна;
  • хореографка Катерина Бойко;
  • постановники сценічних боїв – заслужений артист України Павло Чирва та Микола Бич;
  • звукорежисер Максим Немогущий;
  • помічники режисера Неллі Чуран, Альберт Солдатов, Анастасія Борисова.
Ролі виконують: заслужений артист України Павло Чирва, Анна Моргунова, Анастасія Борисова, Максим Вішталюк, заслужений артист України Сергій Поляков, Поліна Корець, Тетяна Грачик та інші.

Неймовірне занурення у світ чуттєвих переживань

Блискуча прем’єра «Пекельна спокуса» – це емоційно виразна, глибока історія про те, як консервативні погляди, егоїзм та жага до безмежної влади над іншими співіснують в суспільстві з прагненням бути вільними – в почуттях та діях. І що переможе та які наслідки матиме для героїв – побачите у яскравому мюзиклі, епіграфом для якого обрані рядки «То не любов, що душу відміняє, А ланцюги, що волю нам вбивають, Переступивши всі закони неба. То шлях людей у саме пекло, В бездоння кинувши серця». Тривалість вистави – 2 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Пекельна спокуса» в Одесі?

Оформити квитки ви завжди можете онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату

Схожі події

Денна вистава. Секс. Тимчасово доступний 20 липня 15:00, сб Денна вистава. Секс. Тимчасово доступний Київ, CARIBBEAN club від 450 ₴ Денна вистава. Секс. Тимчасово доступний Вже не хочу 20 липня Денна вистава. Секс. Тимчасово доступний CARIBBEAN club Придбати Будьте ви щасливі! 20 липня 17:00, сб Будьте ви щасливі! Гайворон, Центр культури та дозвілля від 150 ₴ Будьте ви щасливі! Вже не хочу 20 липня Будьте ви щасливі! Центр культури та дозвілля Придбати Райський острів 20 липня 17:00, сб Райський острів Київ, Театральна зала Київської фортеці від 200 ₴ Райський острів Вже не хочу 20 липня Райський острів Театральна зала Київської фортеці Придбати 10 снів до кохання 20 липня 18:00, сб 10 снів до кохання Дніпро, КДЦ Дніпропрес від 250 ₴ 10 снів до кохання Вже не хочу 20 липня 10 снів до кохання КДЦ Дніпропрес Придбати