Погані дороги

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Британська преса про «Погані дороги».

Війна на сході України – це не лише вибухи, обстріли, пожежі та імена загиблих. За її лаштунками, по обидва боки фронту – у квартирах, підвалах, на автобусних зупинках, за кермом автомобілів, на розбитих шляхах Донбасу – точиться життя, яке ніколи не потрапить до ранкових новин. «Погані дороги» – це шість історій про стосунки людей, чиї життя огорнула війна, та про переломи, які ніколи не загояться.

Молода жінка вирушає на схід України у пошуках документального матеріалу про війну, але там, у сірій зоні прикордоння стає заручницею і своїх, і чужих історій. Вона проживає їх немовби в задзеркаллі, де вже немає добра і зла, де жертва і кат міняються ролями, а любов стає минущою і невловимою.

Наталя Ворожбит писала цю п’єсу паралельно зі сценарієм «Кіборгів» (реж. Ахтем Сеїтаблаєв), збираючи історії і свідчення реальних людей під час поїздок на схід України. Та якщо «Кіборги» – фільм про міф та звитягу, то «Погані дороги» – п’єса про саме життя, яке завжди переважатиме смерть.

«Потужна п’єса… Метафора важких емоційних шляхів, які обирають жінки під час війни. Ворожбит стає українською Сарою Кейн» – The Guardian

«Безжальний погляд на те, як війна дегуманізує людину» – The Independent

«Сміливе дослідження особистого і сексуального, а також особливої інтимності війни, яка робить любов минущою та невловимою» – Exeunt Magazine

Перелік подій