24-pay-mark Created with Sketch.

Потрібен брехун!

від 60 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на виставу "Потрібен брехун!"?

  1. Легко і смішно про політику.
  2. Прекрасний акторський склад.
  3. В який раз переконатися, що брехати - погано.

І знову Національний академічний театр драми дарує своїм глядачам незабутні враження! Цього разу вас чекає просто дивовижна комедія «Потрібен брехун!».

На жаль, сучасний театр перестав цікавитися класичними давньогрецькими трагедіями і комедіями, вважаючи матеріал неактуальним і зовсім застарілим. Зате нову грецьку комедію, як виявилося, сприймають на «ура!». І «Потрібно брехун!», Авторства грецького драматурга Дімітріса Псафаса припала до смаку багатьом. Спробуйте її на «смак», і ви!

Брехати, звичайно ж, недобре - це знає і дитина. Але іноді, так вигідно ... А якщо брехати добре, то і заробити можна теж непогано. Особливо, якщо ти самий звичайний хлопець, зірок з неба не хапаєш, зате збагнув досконало мистецтво «обводити навколо пальця» занадто простодушних слухачів. І вгадайте, кому потрібен такий незвичайний талант? Само собою, народному обранцеві. Адже йому подібних хлібом не годуй, дай надути чесний народ. Хороший план і язик без кісток підопічного брехуна і можна не сумніватися - вибори в кишені!

Але в якийсь момент все йде не за планом. Брехун на те і брехун, і чесності він нього не варто очікувати навіть господареві, на якого він працює. Особливо, якщо брехунець закохався в його дружину. Тільки брехня настільки просякла його відносини з усіма навколо, що тепер навіть кажучи щиру правду, ніхто не бажає йому вірити.

Кумедний і повчальний спектакль режисера Олега Нікітіна в постановці Михайла Резніковича вчить нас найголовнішого - брехня до добра не доведе! А наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

Постановка «Потрібно брехун!» складається з двох дій. Тривалість вистави 2 години 40 хвилин.

Ролі виконують: Віктор Алдошин, Валерій Зайцев (Теофіліос Ферекіс, депутат), Наталя Доля, Любов Тищенко (Дженні, дружина депутата), Артем Ємцов, Максим Нікітін, Віталій вівчарів (Тудорос Паралас, брехун) і інші.

  • Вікові обмеження - 16+
  • Глядачі молодше вказаного віку, на заходи не допускаються
  • Вхід в зал для глядачів після початку заходу заборонений.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років виключно на дитячі денні вистави.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 14 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Театральна). якщо тривога не тривала то після її закінчення вистава почнеться через хвилин 20. Якщо тривога посеред події - показ зупиняється, працівники театру виводять глядачів із будівлі театру - поруч з театром розташована станція метро "Театральна", якщо тривога нетривала (до 40 хвилин) показ може бути продовжений після закінчення тривоги.

Актори

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат: 12 березня 18:30, вт Чорний квадрат: "Медовий місяць" Київ, ATLAS від 450 ₴ Чорний квадрат: Вже не хочу 12 березня Чорний квадрат: "Медовий місяць" ATLAS Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати