24-pay-mark Created with Sketch.

Пральня

від 250 ₴
Обрати подію
Спектакль «Пральня» в Києві відбудеться 28 травня 2024 року о 19:00 в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти в театр на виставу «Пральня» в Києві?

  1. Інтригуюча назва та незвичайний сюжет.
  2. Талановита акторська гра.
  3. Новий, особливий досвід для глядача.

Спектакль «Пральня» в Києві

«Пральня» – сюрреалістична вистава, що викличе широку палітру емоцій в залі. Адже розкаже про шлях людини, яка… знайомиться із собою –такою як є, справжньою. Переклад з англійської виконав Віктор Рахнянський. У складі постановної групи:
  • режисерка Олександра Кравченко;
  • сценографи Олексій Вакарчук, Олександра Кравченко.
Ролі виконують Анастасія Сердюк (Альберта) та Клавдія Дрозд (Діді).

Неймовірне занурення у людський душевний всесвіт

Перед вами – двоє жінок, що однієї ночі опинилися разом у пральні, якої не знайти на мапі. Події, що відбулися далі, змінили кожну назавжди. А як щодо вас? Ви часто лишаєтеся вдома на самоті? До чого усі ці питання – дізнаєтеся з незвичайної вистави. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Пральня» в Києві?

Замовити квитки ви можете просто зараз онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 29 квітня 18:00, пн Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 29 квітня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 27 квітня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 27 квітня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Покоління пепсі 12 травня 18:00, нд Покоління пепсі Київ, Freedom Hall від 250 ₴ Покоління пепсі Вже не хочу 12 травня Покоління пепсі Freedom Hall Придбати Тривога по-Одеськи 30 квітня 18:00, вт Тривога по-Одеськи Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Тривога по-Одеськи Вже не хочу 30 квітня Тривога по-Одеськи Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати