24-pay-mark Created with Sketch.

Русалонька

від 250 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Русалонька» в Одесі?

  1. Нова яскрава інтерпретація улюбленої казки кількох поколінь.
  2. Неймовірні спецефекти та 3D анімація.
  3. Чарівний сюжет, за яким маленькі глядачі спостерігатимуть з величезною цікавістю.

Спектакль «Русалонька» в Одесі

Запрошуємо всіх до перегляду постановки однієї з найвідоміших казок Ганса Християна Андерсена у майстерному втіленні творчої групи театру! Над створенням казкового спектаклю працювали:
  • автор сценічної версії, режисер-постановник Юрій Чайка;
  • художниця-постановниця, заслужена діячка мистецтв України Світлана Прокоф’єва;
  • музичне оформлення – заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарьов.

Видовищне поєднання сучасних технологій, класичного сюжету та проникливої історії кохання

Юні глядачі отримають незабутні враження від небувалих масштабів сценографії, а також синтезу жиого театру ляльок з анімаційними 3D технологіями. Діти познайомляться з чарівною та щирою Русалонькою, яка, покохавши принца, наважується на складний крок, щоб бути поруч з обранцем. Вона відправляється до недоброї відьми Урсули, яка забере в Русалоньки одну з її найцінніших можливостей в обмін на здатність ходити і жити на суші. Чи зможе Русалонька прийняти це та врешті стати щасливою та чи допоможуть їй подолати перешкоди морські друзі? – Приходьте та дізнайтеся з яскравої вистави! Рекомендований вік – 4+. Тривалість вистави – 1 година. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Русалонька» в Одесі?

Придбати квитки швидко та зручно ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Вождь червоношкірих 31 травня 12:00, пт Вождь червоношкірих Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках від 150 ₴ Вождь червоношкірих Вже не хочу 31 травня Вождь червоношкірих Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати 28 квітня 17:00, нд ПРЕМ'ЄРА! FOREVER YOUNG Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 300 ₴ Вже не хочу 28 квітня ПРЕМ'ЄРА! FOREVER YOUNG Одеський обласний театр ляльок Придбати 11 травня 11:00, сб ТРОЄ ПОРОСЯТ Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Вже не хочу 11 травня ТРОЄ ПОРОСЯТ Одеський обласний театр ляльок Придбати 19 травня 11:00, нд АЙ БОЛИТЬ Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Вже не хочу 19 травня АЙ БОЛИТЬ Одеський обласний театр ляльок Придбати