24-pay-mark Created with Sketch.

Сімейка Аддамсів

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Бродвейський мюзикл «Сімейка Адамсів».

Найочікуваніша прем'єра року на сцені Національної оперети України! Яскравий бродвейський мюзикл «Сімейка Адамсів» розповість кумедну і дотепну історію про інфернальне сімейство, яке завоювало мільйони сердець по всьому світу. Дочка Аддамсов - дівчинка на ім'я Середовище (Wednesday Addams) - закохається в звичайного хлопчика. Як до цього поставляться її рідні, а також родина хлопчика, і що з цього вийде - українські глядачі зможуть побачити вже в квітні.

Над виставою працює литовська постановочна група, до якої увійшли режисер-постановник Кестутіс Стасис Якштас, художник-постановник Гинтарас Макаревічус і балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс. Пан Якштас має досвід роботи над «Сімейка» в Каунаському державному драматичному театрі. Вистава кожен раз проходить з аншлагами і збирає повний зал глядачів. Режисер впевнений, що українські театрали теж закохаються в цей мюзикл.


Увага! У новому театральному сезоні доступна послуга аудіодискрипціі.

  • при купівлі електронного або друкованого квитка - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;
  • попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;
  • для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;
  • у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.
  • Докладніше про послугу за телефоном: 287-50-07