24-pay-mark Created with Sketch.

Сімейна вечеря

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль Сімейна вечеря?

1. Здивуватися винахідливості людей, яких ось-ось облачать у брехні
2. Посміятися над незграбними і смішними ситуаціями за участю головних героїв
3. Вгадати, ніж закінчитися такий незвичайний «сімейний» вечерю

Що ви собі уявляєте, почувши фразу «сімейна вечеря»? Напевно, великий стіл, покритий білою скатертиною, за яким чинно сидить глава сім'ї, діти, а дружина подає вечерю, закохано дивлячись на годувальника? Тільки не в цей раз!

«Сімейна вечеря» Марка Камолетті дивно далекий від цієї ідеальної картинки. Інтриги, брехня, що заплуталися в своїх почуттях герої - тільки мала частина сюжету вистави, який все з нетерпінням очікують на сцені Національного академічного театру російської драми.

Дружина збирається до своєї мами на вихідні ... Так чому ж собі не влаштувати свято тіла і душі? Звичайно, запросити коханку до рідного дому - не найкраща ідея, зате не доведеться знову витрачається на ресторан і готель. Ретельна підготовка, святково накритий стіл і тут несподівано плани псує нежданий гість - один, який вирішив заглянути на вогник. Все б нічого, але дружина, дізнавшись про приїзд небайдужого їй суб'єкта, різко змінює плани і теж повертається додому. Отже, за столом утворився вже не просто любовний трикутник, а цілий чотирикутник. І кожен «куточок» починає щире, талановито і з повною віддачею ... брехати! Чим закінчиться така вечеря, невідомо. Але в будь-якому випадку спостерігати за потугами головних героїв хоч якось вигородити себе буде дуже і дуже весело.

Ролі виконують: Б.Вознюк, Н.Кудря, Т.Назарова, Ю.Гребельнік, С.Москвін, А.Грінчак, Є.Червоненко, а також А.Варпаховская, Н.Кондратовская, А.Гетманскій, В.Ращук.

Тривалість вистави «Сімейна вечеря» - 2 години 20 хвилин. Комедія на дві дії.

Вікові обмеження - 16+

Глядачі молодше вказаного віку, на заходи не допускаються

Вхід в зал для глядачів після початку заходу заборонений.

Актори