24-pay-mark Created with Sketch.

Величне століття. Веселе

29.08 - 30.08 Подiй: 2
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
Відгуків немає
від 500.00 ₴
120 хв.
від 500.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «Величне століття. Веселе» у Києві відбудеться в Театрі Золоті Ворота.

Чому варто піти в театр на виставу «Величне століття. Веселе» у Києві?

  1. Прем’єра незвичайної вистави у жанрі «правда або дія».
  2. Професійна режисура і талановита гра акторів.
  3. Новий цікавий досвід для глядача.

Спектакль «Величне століття. Веселе» у Києві

Творці постановки представляють її як виставу-загадку, виставу-лабіринт. І куди вона поведе глядача та яким буде фінал – ви навіть не здогадуєтеся. Автор п’єси – Сергій Кулибишев. До складу постановної групи увійшли:
  • режисер Олексій Гладушевський;
  • художниця-постановниця Ольга Троян.
Ролі виконують: Анастасія Бабій, Богдан Буйлук, Вероніка Верещака, Ірина Гришак, Роман Кучерявенко, Христя Люба, Роман Муленко, Артем Пльондер та інші.

Про небезпеку позбавлення ілюзій – у глибокій виставі

Ілюзії… Їх світ безмежний, та одного дня зникає віра в магію Нового року, зубну фею. І вже лелеки не приносять дітей. Але від цього дорослі ще міцніше починають триматися власних ілюзій – цілою родиною чи то навіть суспільством. Так і наші герої, що живуть у селищі з промовистою назвою Веселе. Настала Перемога України, щастя і абсолютна передбачуваність панують у Веселому. Аж раптом одного дня голова сільради Толік робить гучну заяву, від чого все у Веселому перегортається догори дриґом. Після цього камінг-ауту поступово руйнуються ілюзії весельчан, їх впевненість у собі та інших. А ще до села починають навідуватися привиди, принаймні, так здається… Попереджаємо: вистава може бути в чомусь небезпечною. Будьте обережні! Тривалість – 120 хвилин, з антрактом. Вікова категорія – 16+ (використовується ненормативна лексика). Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Величне століття. Веселе» у Києві?

Замовляйте квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ти моє все 19 липня 18:00, пт Ти моє все Київ, Bel etage від 229 ₴ Ти моє все Вже не хочу 19 липня Ти моє все Bel etage Придбати Сильні слабкі жінки 18 липня 18:00, чт Сильні слабкі жінки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 280 ₴ Сильні слабкі жінки Вже не хочу 18 липня Сильні слабкі жінки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Гуцулка Ксеня 09 вересня 18:00, пн Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 490 ₴ Гуцулка Ксеня Вже не хочу 09 вересня Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати