Віктор Павлік. Акустична програма

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Віктора Павліка?

1. Зустрітися поглядом з артистом, пісні якого любить уся Україна.
2. Почути зізнання в любові від самого Віктора Павліка.
3. У теплій атмосфері акустичного формату відчути щось, що не передати словами.

Зустрічайте: неповторний романтик української сцени, улюбленець усіх жінок - Віктор Павлік! До вашої уваги - спеціальна акустична програма. Не пропустіть!

На концерті прозвучать найліричніші пісні головного «Шикидима» країни. Унікальний акустичний формат - це найкращий спосіб максимально зблизитися з публікою і передати найтонші емоції кожному слухачеві в залі. Ваші улюблені композиції звучатимуть у виконанні колективу "Віктор Павлік та К" (квінтет).

Скрипка та альт зіллються у зворушливому тандемі. Їм будуть вторити акустична гітара і кахон, доповнюючи один одного в нестримному музично-чуттєвому вихорі... «Афіни, Київ, Istanbul», «Ти подобаєшся мені», «Город зелёного цвета», «Ні обіцянок, ні пробачень» - ці та ще багато інших композицій хочуть прозвучати в живому виконанні для шанувальників Віктора Павліка. Але, знаючи артиста, можна з упевненістю очікувати на приємні сюрпризи.

Кожен концерт дивовижного Віктора Павліка - це океан любові, море ніжності і величезна порція оптимізму, який випромінює приголомшливий артист. Приходьте за хорошим настроєм! До зустрічі!

Перелік подій