24-pay-mark Created with Sketch.

За двома зайцями

від 100 ₴
Обрати подію
Спектакль «За двома зайцями» у Києві відбудеться з 8 березня по 25 квітня 2024 року у Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «За двома зайцями» у Києві?

  1. Несподіване прочитання знаменитої комедії.
  2. Вистава, що проходить з незмінними аншлагами.
  3. Багато яскравих сюрпризів для публіки.

Спектакль «За двома зайцями» у Києві

Національна оперета запрошує на один зі своїх найбільш популярних мюзиклів за мотивами п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями»! Творчий колектив пропонує новий, неочікуваний підхід до знаменитого сюжету. Варто побачити!

Улюблені герої у креативному зображенні на сцені Національної оперети

В центрі уваги, як і раніше, залишається жадібний пройдисвіт Голохвостий, а також позбавлене смаку міщанське суспільство. Проте з’явилися у виставі і нові, неочікувані елементи: осучаснений текст, 15 нових аранжувань у додаток до авторської партитури, гопак з балету «Гаяне», «Політ джмеля» М. Римського-Корсакова, а також внутрішній голос Голохвостого. Та основна ідея залишається незмінною: хто захоче спіймати двох зайців одночасно, обов’язково насмішить усіх навколо! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «За двома зайцями» у Києві?

Квитки можна замовити онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав : від 55 хв. ( на малій сцені) до 3 год. 20 хв. ( основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.


Увага! На виставу доступна послуга аудіодискрипціі.
При замовленні послуги аудіодискрипції потрібно:
  • при купівлі квитка у касі театру оперети - попередити касира про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);
  • при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;
  • попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;
  • для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;
  • у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Брешемо чисту правду 08 березня 19:00, пт Брешемо чисту правду Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Брешемо чисту правду Вже не хочу 08 березня Брешемо чисту правду Київська Консерваторія Придбати Про що мовчать чоловіки 08 березня 15:00, пт Про що мовчать чоловіки Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 340 ₴ Про що мовчать чоловіки Вже не хочу 08 березня Про що мовчать чоловіки Палац культури залізничників «Рокс» Придбати Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever 08 березня 18:30, пт Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Бровари, Міський культурний центр Прометей від 300 ₴ Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Вже не хочу 08 березня Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Міський культурний центр Прометей Придбати