24-pay-mark Created with Sketch.

За двома зайцями

11.12 - 11.12 Подiй: 1
від 150 грн.
Обрати подію

Про події

Мюзикл «За двома зайцями» від Національної оперети - це несподіване, нове, креативне прочитання всім відомої вітчизняної комедії за мотивами п'єси М. Старицького.

Любовь или деньги? Бідна красуня чи пихата багачка? І що робити з боргами? Вигідна одруження налагодить справи, та й дурнувата Проня сама напрошується. Ось тільки хто ж просив брехуна Голохвостого так зухвало і нахабно доглядати за одною - красивою, доброю і закоханої в іншого Галею? Адже хто хоче двох зайців зловити ... неодмінно розсмішить до сліз глядачів Національної оперети.

Щоб вразити і здивувати публіку, в театрі зробили рішучі кроки: текст п'єси осучаснили, авторську партитуру спетакля посилили 15-ю аранжуваннями, поставили гопак з балету «Гаяне» Арама Хачатуряна, додали знаменитий «Політ джмеля» М. Римського-Корсакова, «включили» внутрішній голос Голохвостого, пробуджується разом з совістю головного персонажа і оцінює всі його наміри.

Після прем'єри ЗМІ писали: «... якщо для розваги глядача треба на сцену вивести карикатурний кордебалет кредиторів-євреїв в суботній одязі - будь ласка. Змусити служницю Химку зімітувати стриптиз зі шваброю - ніяких проблем! Але головне, що уявлення про позбавленою смаку міщанської життя зроблено з витонченим смаком ».

Мюзикл «За двома зайцями» - по праву одна з кращих робіт Національної оперети, доказ тому - постійні аншлаги.

Увага! У новому театральному сезоні доступна послуга аудіодискрипціі.

  • при купівлі електронного або друкованого квитка - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;
  • попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;
  • для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;
  • у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.
  • Докладніше про послугу за телефоном: 287-50-07

Перелік подій

За двома зайцями

11 грудня 2022 17:00

Київ, Київський національний академічний театр оперети

Перейти до опису
від 150 грн.