24-pay-mark Created with Sketch.

Звана вечеря з італійцями

08.12 - 08.12 Подiй: 1
Відгуків немає
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати подію

Заможний бізнесмен на ім’я Шуфлєрі влаштовує звану вечерю на честь своєї дочки Ернестіни з метою знайти їй гідного нареченого. Але дівчина вже давно закохана в музиканта Боніфаса. Батько ж проти простого музиканта.

Щоб вразити гостей, Шуфлєрі запросив виступити на вечорі трьох італійських оперних співаків. Але трапляється форс-мажор:італійці не приїдуть, репутація Шуфлері під загрозою.

Щоб врятувати батька від ганьби, Ернестіна кличе на допомогу винахідливого Боніфаса, який пропонує самим зобразити італійське тріо: він – тенор, Ернестіна – сопрано, Шуфлєрі – бас. Під час виступу вигаданих італійців Боніфас вимагає від Шуфлєрі віддати йому в дружини Ернестіну, інакше він викриє і зганьбить його при всіх гостях …

Екстравагантна комічна опера-буфа Ж. Оффенбаха «Звана вечеря з італійцями» викликає у публіки море позитивних емоцій і вражень. Вистава грається в затишному фойє театру, глядачі сидять за столиками при свічках з келихом шампанського, смакуючи цукерками.

Постановча група:

Режисер-постановник – н. а. України Богдан Струтинський
Диригент-постановник – з. д. м. України Володимир Шейко
Балетмейстер-постановник – н. а. України Олександр Сегаль
Художнє оформлення – з. п. к. Петро Межировський
Художник по костюмах – Ірина Давиденко
Диригент – з. а. України Оксана Мадараш
Асистент режисера – Олександр Деняков

Дійові особи та виконавці:

ШУФЛЄРІ — н. а. України Сергій Бондаренко
ЕРНЕСТІНА — з. а. України Ірина Беспалова-Примак, з. а. України Галина Грегорчак-Одринська
БОНІФАС — Володимир Одринський
ПОЛЬ — з. а. України Арсен Курбанов, Сергій Яцук
БАЛАНДАР — Анатолій Підгородецький, Олексій Кириллов
МАДАМ БАЛАНДАР — з. а. України Валентина Донченко-Бутковська, Ольга Федоренко
ФРАНСУА — з. а. України Арсен Курбанов
КАТРІН — Ганна Коваль

Схожі події

Прем'єра вистави Качка 27 листопада 12:00, нд Прем'єра вистави Качка Ужгород, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв від 150 грн. Прем'єра вистави Качка Вже не хочу 27 листопада Прем'єра вистави Качка Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Придбати THE BEST -50% на кожен другий квиток! 28 листопада 19:00, пн THE BEST Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 330 грн. THE BEST Вже не хочу 28 листопада THE BEST Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Империя Ангелов 08 грудня 18:00, чт Империя Ангелов Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 150 грн. Империя Ангелов Вже не хочу 08 грудня Империя Ангелов Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Чорна комедія ПаРаша 06 грудня 19:00, вт Чорна комедія ПаРаша Київ, Bel etage від 250 грн. Чорна комедія ПаРаша Вже не хочу 06 грудня Чорна комедія ПаРаша Bel etage Придбати