24-pay-mark Created with Sketch.

Звана вечеря з італійцями

від 350 €
Обрати подію
Спектакль «Звана вечеря з італійцями» у Києві відбудеться з 21 лютого по 13 квітня 2024 року у Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «Звана вечеря з італійцями» у Києві?

  1. Вишукана музична комедія за твором Жака Оффенбаха.
  2. Яскраві образи персонажів, що викликають бурю живих емоцій.
  3. Справжня насолода від ефектного сценічного дійства.

Спектакль «Звана вечеря з італійцями» у Києві

«Звана вечеря з італійцями» – розкішна опера-буфф за однойменним твором Жака Оффенбаха. Вистава відбуватиметься у затишному фойє театру, тому відчути себе учасником доволі екстравагантної званої вечері зможе кожен глядач. Неодмінно треба бути!

Вир італійських пристрастей на сцені Київської оперети

Розпочинається все із задуму бізнесмена Шуфлері видати доньку Ернестіну заміж за «вигідного» нареченого. Хоча Ернестіна насправді таємно закохана у музиканта Боніфаса. Батько пропонує дівчині гарний, на його думку, вибір і влаштовує для поважного панства вечір за участю трьох італійський оперних виконавців. Але раптово виступ скасовується, і Ернестіна звертається до коханого по допомогу. Боніфас погоджується врятувати ситуацію та влаштовує концерт, де «зірками» мають стати Шуфлері, Ернестіна та сам Боніфас. Проте вже під час виступу музикант вимагає у Шуфлері віддати за нього доньку, погрожуючи викриттям брехні… Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Звана вечеря з італійцями» у Києві?

Швидко оформити квитки ви завжди можете на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав: від 55 хв. (на малій сцені) до 3 год. 20 хв. (основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття (ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати