24-pay-mark Created with Sketch.

ALYONA ALYONA

Про виконавця

Галерея

ALYONA ALYONA - фото №1 ALYONA ALYONA
ALYONA ALYONA - фото №2 ALYONA ALYONA афіша
ALYONA ALYONA - фото №3 ALYONA ALYONA квитки

З виховательки дитячого саду в Київській області в хіп-хоп!

ALYONA ALYONA – українська реп-пушка та музична сенсація, яка підірвала своїми треками публіку, музичних експертів і колег по сцені!

Зараз про її творчість говорять професіонали у світі хіп-хопу та пишуть авторитетні медіа. "The New York Times" внесли виконавицю в список "15 найбільш значущих нових артистів Європи".

ВОГняні ТРЕКИ ALYONA ALYONA

Качовий трек "Рибки" та дебютний однойменний кліп, на рахунку якого вже більше 1,7 мільйонів переглядів на YouTube – ось так яскраво та шумно понеслася до музичного Олімпу топчик Alyona Alyona! Її вже не зупинити!

Альбом "Пушка" з безліччю хітів, круті коллаби з Alina Pash і MONATIK, виступ на SZIGET-2019 та колосальна підтримка від десятків тисяч фанів у соціальних мережах...

Альона Савраненко, відома світові як Alyona Alyona – прийшла всерйоз і надовго. А її успіх – це не просто одна вдала пісня, а наполеглива праця та любов до своєї справи.

ВИСТУПИ УКРАЇНСЬКОЇ РЕП-пушки

Концерти Alyona Alyona – це потужна суміш тонкої самоіронії, повна відсутність комплексів і улюблені фанами треки! Одна лише поява харизматичної артистки на сцені – тієї ще пушки-ракети, здатна розворушити навіть найбільш втомленного поціновувача самобутнього флоу.

Тут немає компромісів: відчути трендовий кач від Alyona Alyona потрібно не вдома з котом на руках, а на великому концертному майданчику, з класним звуком і в компанії однодумців.

Слідкуйте за актуальною афішею виступів головної реп-виконавиці країни та купуйте квитки на шоу у своєму місті!

Не відкладайте покупку квитка на останній момент! Так можна впустити шанс опинитися на довгоочікуваному концерті. Рекомендуємо купувати квитки на старті продажів.

До зустрічі на найпотужніших лайвах alyona alyona!

Дати