Бумбокс

Про виконавця

Галерея

Бумбокс - фото №1 Бумбокс
Бумбокс - фото №2 Бумбокс афіша

Від «Меломанії» до «Таємного коду». Бумбокс – один із найуспішніших і культових українських бендів, а їхні пісні – це, свого роду, візитна картка вітчизняної музики.

Успіх гурту Бумбокс

Група регулярно випускає альбоми, презентує круті кліпи та гастролює не тільки Україною, але й у Європі, США та Канаді.

Незважаючи на визнання та набутий успіх, музиканти відкриті до експериментів і постійно створюють щось нове: так, частина пісень із останнього альбому була записана на відомій французькій студії La Fabrique, де працювали Nick Cave, Radiohead і Rammstein.

Повні концертні зали – найкращий доказ того, що Андрій Хливнюк і команда все роблять правильно! Звичайно ж, Бумбокс щорічно представлені в топових музичних преміях. Недавня нагорода – премія «За особливі досягнення і внесок в українську музику» на церемонії YUNA 2019.

Але найголовніша перемога гурту – це любов публіки та десятки справді легендарних музичний історій, які знають напам'ять мільйони фанів: «Бета-Каротин», «Вахтерам», «Квіти у волоссі», «Поліна», «Наодинці», «Дитина», «Голий король», «Люди», «Тримай мене», «Твій на 100%» та інші.

Кожна композиція – потужний хіт і просто найсильніша композиція на всі часи!

КОНЦЕРТИ Бумбокс

Концерти Бумбокс – це завжди якісне шоу, душевна, практично сімейна атмосфера і, звісно, ті самі треки, від яких мурашки по шкірі. Тут і зараз. По-справжньому.

І скільки б не тривав виступ – завжди буде мало та захочеться ще. Тому радимо бути мудрими та не пропускати концерти бенду в своєму місті.

Зрозумілим є одне: щоб потрапити на Бумбокс – потрібно тримати руку на пульсі! Стежте за афішею анонсів улюбленого бенду та купуйте квитки одними з перших – sold out може настати будь-якої хвилини.

Як завжди, чим раніше, тим дешевше. Перші квитки для фанів надходять у продаж за найприємнішою, свідомо низькою, ціною. Далі – дорожче.

До зустрічі на концертах Бумбокс!

Дати