24-pay-mark Created with Sketch.

Jerry Heil

Про виконавця

Галерея

Jerry Heil - фото №1 Jerry Heil
Jerry Heil - фото №2 Jerry Heil афіша
Jerry Heil - фото №3 Jerry Heil квитки
Jerry Heil - фото №4 Jerry Heil на concert.ua
Jerry Heil - фото №5 Jerry Heil фото
Jerry Heil – популярна українська співачка і авторка, що пройшла шлях від YouTube-блогерки і виконавиці каверів на пісні відомих колективів до рівня інтернет-сенсації і звання феномена української сцени.

Перший великий успіх прийшов до співачки з випуском авторського треку «Охрана, отмєна». У 2020 році Jerry Heil одержала перемогу в номінації «Відкриття року» від Національної музичної премії Yuna.

Як відеоблогерка Яна Шемаєва з Василькова стала зіркою української поп-сцени

Історію успіху Яни Шемаєвої, відомої нині як Джеррі Гейл, на музичній сцені не можна назвати блискавичною. Адже від перших викладених в мережу каверів до кліпа-мільйонника на авторський хіт «Охрана, отмена» пройшло декілька років.

Завоювавши чималу армію підписників у соцмережах як цікава відео-блогерка, Яна вирішила почати просувати власну творчість. Так, спочатку прийшов успіх на радіо з треком «Де мій дім». Окрилена першими перемогами Яна робить наступний крок і відсилає чернетки своїх робіт до відомого лейблу Нати Жижченко і Євгена Філатова Vidlik Records. Треки отримують щире схвалення від засновників лейблу, і як результат у жовтні 2017 виходить дебютний міні-альбом «Де мій дім».

Проте потужного поштовху кар’єра Jerry Heil не отримала ні з випуском EP, ні за участі у 9 сезоні «Х-Фактору», де виконавиця вийшла до етапу тренувального табору. Справжнім трампліном для співачки стала поява стовідсоткового хіта «Охрана, отмєна» з першого студійного альбому «Я – Яна». Сьогодні кількість переглядів кліпу на пісню вже майже досягла на YouTube 17 мільйонів.

Такий вже він шлях: від уроків музики у рідному Василькові до найвищих позицій у музичних чартах.

Популярні пісні Jerry Heil:
  • «Охрана, отмєна»
  • «Вільна каса»
  • «Натверкай»
  • Vegan та інші

Побутовий поп, що поступово трансформувався у стиль melodramatic popular song

Після виступу і виходу до фіналу Національного відбору «Евробачення-2020» Jerry Heil усе ще продовжує створювати роботи у стилі побутового поп, котрі добре заходять публіці (серед них – карантинний хіт «Ніна, донт стрес»). Паралельно з’являється ідея запису нового альбому, пісні для якого були створені ще декілька років тому. Так у платівці «Особисте» (2021) Яна полишає свої меметичні шедеври і починає експерименти з інтимною лірикою.

У новому альбомі авторка демонструє себе такою, якою є насправді: інколи – похмурою, депресивною, а не лише позитивною й усміхненою. У релізі «Особисте» на передній план виходить прекрасний вокал Яни. Тож період нових цікавих трансформацій продовжується.

Щоби не пропустити жодної зустрічі із улюбленою виконавицею, слідкуйте за афішею подій на Concert.ua. За допомогою зручного сервісу ви можете замовити квитки онлайн за пару хвилин.

Дати