24-pay-mark Created with Sketch.

Louis Tomlinson

Про виконавця

Галерея

Louis Tomlinson - фото №1 Louis Tomlinson
Louis Tomlinson - фото №2 Louis Tomlinson афіша
Louis Tomlinson - фото №3 Louis Tomlinson квитки
Louis Tomlinson - фото №4 Louis Tomlinson на concert.ua

Louis Tomlinson – британський співак, учасник популярного бойз-бенду One Direction. Зараз колектив має творчу паузу, тому Луї займається сольною кар'єрою.

Дебютний альбом АРТИСТА "WALL"

У 2020-му році вийшов перший студійний альбом Луї Томлінсона.

На створення платівки музиканта надихнули багато персонажів: Алекс Тернер (Arctic Monkeys), Емі Вайнхаус, ідеолог проєкту The Streets Майк Скіннер... Платівка Wall – це 12 пісень про почуття та переживання звичайного хлопця. Тут є місце й сумнівам, і страхам, але також важливе послання: не боятися перешкод і жити на повну!

ЯК ПОТРАПИТИ НА КОНЦЕРТИ Луї Томлінсона В УКРАЇНІ

Кожному артисту хочеться ділитися своєю музикою, особливо, якщо це ще зовсім новий, молодий проєкт. Дивіться афішу на Concert.ua та купуйте квитки на сольники Louis Tomlinson!

Його музична історія почалася на шоу The X Factor, де виконавець не відразу став номер один: зіркові наставники об'єднали його в поп-гурт з іншими учасниками.

Сьогодні, своїм талантом і працездатністю – він довів, що гідний був головним артистом на сцені! А ще виступив зі Стівом Аокі на легендарному Ultra Music Festival в Майамі з їхнім спільним треком Just Hold On.

Красивий чоловічий голос, приємна музика та композиції, які потрапляють просто в серце – це все Луї Томлінсон!

Дати

04/07

пʼятниця

Louis Tomlinson

Київ, Stereo Plaza