24-pay-mark Created with Sketch.

Наталія Гаріпова

Про виконавця

Галерея

Наталія Гаріпова - фото №1 Наталія Гаріпова
Наталія Гаріпова - фото №2 Наталія Гаріпова афіша
Наталія Гаріпова - фото №3 Наталія Гаріпова квитки
Наталія Гаріпова - фото №4 Наталія Гаріпова на concert.ua
Наталія Гаріпова - фото №5 Наталія Гаріпова фото
Наталія Гаріпова - фото №6 Наталія Гаріпова піти
Наталія Гаріпова - фото №7 Наталія Гаріпова дивитись
Єдина дівчина-комікеса в Україні з великим сольним концертним туром за плечима!

Наталія Гаріпова – популярна українська артистка в жанрі стендап. Ведуча гумористичного ток-шоу «Вечір з Наталею Гаріповою», учасниця та двічі переможниця проєкту «Розсміши коміка», резидентка київського проєкту The Stand Up.

Експресивно-домінативний стендап або фірмовий стиль Наталії Гаріпової

Якщо просто – Наталія жартує відверто, гостро, на межі. У своїх виступах піднімає часто «незручні» теми: зрада, лінь, дурість, постійне невдоволення чоловіків жінками і навпаки… Дотепна дівчина може чітко й лаконічно висміяти будь-яке явище: часто грається зі стереотипами про те, яким має бути чоловік або жінка.

Наталія Гаріпова, без сумніву, в стендапі – мов риба у воді. Також вона спробувала себе (дуже успішно) як сценаристка скетчкому «Коли ми вдома». Серед популярних проєктів, у яких артистка брала участь:
  • «Розсміши коміка»
  • Comedy Morgan
  • The Stand Up
  • «Бійцівський клуб»
  • «Сomedy Баттл»
  • «Відкритий мікрофон»

Наталія Гаріпова: «Якщо людина живе із посмішкою, це вже перемога»

Хоча себе Наталія Гаріпова називає доволі жорстким коміком і визнає, що деякі теми її виступів інколи спочатку шокують глядача, все ж коло поціновувачів її таланту постійно зростає. І великими темпами. Головний принцип авторки – ніколи не ставити собі рамок, тому що все можливо. Потрібно лише вірити, прагнути і щось врешті робити.

Артистка приділяє значну увагу проблемі невідповідності роду занять багатьох людей їхньому справжньому покликанню. «Не твоє – зупинись»: таку пораду дає Наталя кожному, і своєю творчою діяльністю постійно доводить: розмовний жанр – це «її», про неї.

Де купити квитки на концерти Наталії Гаріпової?

Виступи яскравої авторки – завжди потужні емоції та незабутні враження для глядачів. Не втрачайте жодної нагоди поповнити запаси позитиву й поспілкуватися з прекрасною артисткою. Замовляйте квитки на концерти Наталі Гаріпової на Concert.ua.

Дати