24-pay-mark Created with Sketch.

Vanotek

Про виконавця

Галерея

Vanotek - фото №1 Vanotek
Vanotek - фото №2 Vanotek афіша
Vanotek - фото №3 Vanotek квитки
Vanotek - фото №4 Vanotek на concert.ua
Vanotek - фото №5 Vanotek фото

Vanotek – популярний європейський музикант і саунд-продюсер, що народився у Молдові та працює в Румунії.

Володар премії MTV Music Awards у номінації «Кращий артист Румунії». Широка слава прийшла до музиканта із виходом хіта Tell Me Who у виконанні співачки Eneli, котрий зайняв 86-й рядок у світовому чарті Shazam. А в чарті однойменної української платформи перше місце посіла робота Back to Me.

Секрет успіху видатного музиканта

У різноманітних інтерв’ю популярних митців прийнято запитувати, в чому ж секрет їхнього тріумфу. Звісно, таке питання неодноразово чув на свою адресу й Іон Киринчук (Vanotek).

Проте жодних таємниць музикант не розкриває. Не тому, що не бажає, а через те, що їх просто немає. Вважайте це банальним або навпаки мудрим, та продюсер називає основними складовими успішної діяльності величезну любов до своєї справи, пристрасть і працьовитість.

До речі, найбільшими своїми захопленнями Іон вважає музику і родину.

Сьогодні на рахунку Vanotek – успішні спільні роботи з європейськими зірками, серед яких Eneli, Dan Balan, Mikayala. Унікальне звучання, що створює музикант, засноване на елементах таких стилів як deep house та поп з використанням акустичних інструментів.

Твори Ванотек неодноразово очолювали головні чарти багатьох країн світу та постійно лунають на клубних танцполах. Серед найпопулярніших хітів:
  • Tell Me Who
  • Back to Me
  • My Heart Is Gone
  • No Sleep
  • Cherry Lips та інші
Популярний музикант має велику кількість шанувальників в Україні і завжди із задоволенням відвідує нашу державу в рамках різноманітних фестивалів та інших подій у музичному житті. Використовуйте кожну нагоду зустрітися з яскравим митцем.

Не пропустити виступів Vanotek допоможе афіша подій на Concert.ua. Тут же можна придбати квитки собі й друзям.

Дати