24-pay-mark Created with Sketch.

WELLBOY

Про виконавця

Галерея

WELLBOY - фото №1 WELLBOY
WELLBOY - фото №2 WELLBOY афіша

WELLBOY – молода зірка вітчизняного шоу-бізнесу, один із найбільш обговорюваних артистів сучасної сцени та просто месія сільської романтики.

Справжнє ім’я виконавця – Антон Вельбой. Він залюбки експериментує із власною зовнішністю, мріє про заміський дім під Києвом та впевнено прокладає собі шлях до музичного Олімпу. Головним хітом WELLBOY сьогодні є трек «Гуси», що просто підірвав українські хіт-паради у червні 2021 року.

Такі «Гуси» – злітають! Або історія карколомного успіху простого юнака із села

Антон вперше став відомим під час участі у музичному шоу «Х-Фактор». Публіці та суддям «зайшла» невимушена манера поведінки артиста та його неординарність. Вельбой посів третє місце у проєкті та продовжив творчу діяльність, записавши пісні «Вітер», «Красивіше людей» та декілька каверів на сучасні хіти.

Цікавий саунд та правильні меседжі робіт артиста привернули до нього увагу багатьох продюсерів. Врешті Антон розпочав співпрацю із Юрієм Бардашем, відомим роботою з групою «Гриби» та іншими колективами.

Вже у червні 2021 WELLBOY вийшов на main stage Atlas Weekend, а у серпні презентував спільну роботу із Тіною Кароль «Черкай іскру». Попереду – багато нових звершень і крутих сюрпризів для меломанів.

Пісні у виконанні WELLBOY

  • «Гуси»;
  • «Вишні»;
  • «Баба Мороз» та інші.
Сповнитися позитивом та отримати заряд бадьорості – просто! Приходьте на виступи WELLBOY, а квитки купуйте на Concert.ua.

Дати

03/08

субота

Музична Платформа України

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

від 800.00 ₴