Одеський Державний Цирк: Афіша і квитки

Що може бути чарівніше, легше і фантастичніше, ніж справжній цирк? Тільки Одеський цирк! Тільки тут ви зможете зануритися в дитинство разом зі своїми дітьми, знову відчути себе маленьким бешкетником, для якого відкрився цілий новий різноманітний світ.

Згадайте, як ви чекали в дитинстві приїзду цирку до свого міста, як довго стояли в черзі, адже потрапити всередину і побачити арену було мрією, напевно, всіх хлопчиків і дівчаток. Повітряні гімнасти, смішні клоуни, таємничі фокусники, знамениті приборкувачі диких тварин, жонглери, еквілібристи змінювали один одного з неймовірною швидкістю, залишаючи відчуття захвату і бажання побачити виставу знову і знову.

Одеський державний цирк продовжує кращі традиції циркової майстерності і запрошує на свої вистави всіх гостей і корінних одеситів. У нас ви забудете про проблеми на роботі і на пару годин повернетеся в своє безтурботне дитинство. Магія і чарівність арени, майстерність трупи і жарти смішних клоунів нікого не залишать байдужими.

Багато номерів, представлених в Одеському цирку, є унікальними в своєму роді. Колектив неодноразово нагороджувався і займав призові місця на міжнародних циркових фестивалях. Двері цирку відчинені для вас щодня, приходьте і дивуйтеся разом з вашими дітьми!

Одеса, вул. Коблевська, 25