24-pay-mark Created with Sketch.

МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН"
Одеса, вул. Троїцька, 43

Афіша

Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» 06 червня 19:00, чт Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» Одеса, МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" від 500 ₴ Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» Вже не хочу 06 червня Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" Придбати Cabaret show вільні 14 червня 18:00, пт Cabaret show вільні Одеса, МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" від 590 ₴ Cabaret show вільні Вже не хочу 14 червня Cabaret show вільні МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" Придбати Гурт NAZVA 19 червня 19:00, ср Гурт NAZVA Одеса, МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" від 500 ₴ Гурт NAZVA Вже не хочу 19 червня Гурт NAZVA МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" Придбати Mamarika 21 липня 19:00, нд Mamarika Одеса, МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" від 400 ₴ Mamarika Вже не хочу 21 липня Mamarika МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" Придбати Недисциплінований з флейтою 01 вересня 19:00, нд Недисциплінований з флейтою Одеса, МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" від 350 ₴ Недисциплінований з флейтою Вже не хочу 01 вересня Недисциплінований з флейтою МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН" Придбати

UNION — культурний центр, який поєднує музей, галерею, конференц-зали, лекторій, експо-простір та концертний зал в історичній будівлі 1902 року в центрі Одеси.

Фасад будівлі виконан у стилістиці флорентійського відродження.

Історія УНІОН у 1900-ті роки багата на концерти відомих композиторів, піаністів, поетів. В 2023 році UNION відновив свою культурну діяльність.

Сьогодні це музейний та подієвий центр 365 днів на рік:

  • Музейна галерея, яка відкрита щодня
  • Виставки
  • Концерти

Літературні бранчі та вечори

  • Вистави
  • Фестивалі
  • Презентації
  • Лекторіум, воркшопи, майстер-класи
  • Дегустації кухонь світу

В культурному центрі розташована концертна зала UNION. Це простір для концертів, фестивалів, конференцій та різноманітних подій. Зал поєднав в собі атентичність 1902 року і сучасність, обладнаний новітнім звуком та світлом.

UNION має 3 поверхи подієвого простору, підземні галереї та двір-сад.

В центрі представлені картини сучасних художників. UNION працює як музейна галерея, яку можна відвідати і познайомитись з картинами та скульптурами сучасних митців.