24-pay-mark Created with Sketch.

Будинок Клоунів
Одеса, вул. Ольгіївська, 23

Афіша

Вечір гумору та поезії Бориса Барського 28.09 Вечір гумору та поезії Бориса Барського Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Вечір гумору та поезії Бориса Барського 28.09 Вечір гумору та поезії Бориса Барського Будинок Клоунів Придбати Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 30.09 Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 30.09 Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка Будинок Клоунів Придбати МОЗGОФЕСТ 01 жовтня 12:00, нд МОЗGОФЕСТ Одеса, Будинок Клоунів від 300 грн. МОЗGОФЕСТ Вже не хочу 01 жовтня МОЗGОФЕСТ Будинок Клоунів Придбати Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» 01 жовтня 18:00, нд Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» Одеса, Будинок Клоунів від 250 грн. Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» Вже не хочу 01 жовтня Настя Зухвала. Сольний стендап «Суцільні протиріччя» Будинок Клоунів Придбати Моцарт і Сальєрі 08 жовтня 18:00, нд Моцарт і Сальєрі Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Моцарт і Сальєрі Вже не хочу 08 жовтня Моцарт і Сальєрі Будинок Клоунів Придбати Фелікс Редька. Золоті стендапи 13 жовтня 19:00, пт Фелікс Редька. Золоті стендапи Одеса, Будинок Клоунів від 450 грн. Фелікс Редька. Золоті стендапи Вже не хочу 13 жовтня Фелікс Редька. Золоті стендапи Будинок Клоунів Придбати Венздей Аддамс та Хагі Вагі у Грі в кальмара 15 жовтня 13:00, нд Венздей Аддамс та Хагі Вагі у Грі в кальмара Одеса, Будинок Клоунів від 250 грн. Венздей Аддамс та Хагі Вагі у Грі в кальмара Вже не хочу 15 жовтня Венздей Аддамс та Хагі Вагі у Грі в кальмара Будинок Клоунів Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 20 жовтня 19:30, пт Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Одеса, Будинок Клоунів від 300 грн. Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 20 жовтня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Будинок Клоунів Придбати

28 березня 2003 року в приміщенні, в якому раніше розташовувався одеський кінотеатр «Дружба», відчинив свої двері унікальний театр, який отримав назву «Будинок клоунів». Так новий культурний центр нарекли його творці - комік-трупа «Маски».

На честь цієї події відомі коміки зробили ще один подарунок одеситам, представивши на суд глядачів поетичну комедію Бориса Барського «Отелло», яку поставив Георгій Делієв. Ця постановка задала традицію щорічних прем'єр, в число яких увійшли не тільки вистави, а й поетичний вечір Бориса Барського, а також численні акторські капусники. Не рідко учасниками уявлень ставали і інші гумористичні та танцювальні колективи.

Не менш унікальним можна назвати і арт-кафе «Ресторан Мана-мана», що з'явилося в приміщенні Будинку клоунів через 2 роки після його відкриття. У створенні інтер'єру кафе брали безпосередню участь артисти трупи. І це не дивно, оскільки багато хто з них є архітекторами за першою освітою. При цьому, кафе, пропонуючи своїм відвідувачам відмінну кухню, дивує ще й неймовірними творчими вечірками, а також дитячими ранками.