Beit Grand: Афіша і квитки

Одеський Єврейський культурний центр - це квінтесенція радості, гумору, веселого настрою, веселощів і місце для зустрічей старих друзів. Як кажуть самі представники колективу: «Ми навіть уявити не могли багато років тому, коли все тільки починалося, що зможемо займатися своєю улюбленою справою без жодних обмежень і радувати свого глядача знову і знову».

Якщо десь і існує справжня Одеса в найкращому її прояві, то саме тут зібрані основні вершки того самого суспільства, яке визначає впізнаваність стилю і образу «перлини біля моря». Непередаваний єврейський гумор, яскрава самобутність і впізнаваність персонажів - якщо ви бажаєте отримати незабутні емоції та уявлення про стару Одесі, Єврейському культурному центру «таки є шо вам показати»!

Двері центру відкриті для глядачів будь-якого віку. І діти, і дорослі залишаться задоволені побаченим і відкриють для себе нові сторінки в історії рідного міста. Багатогранність таланту колективу дозволяє представляти на суд глядача найрізноманітніші твори та постановки. Однак головне залишається незмінним - ваше дозвілля буде неповторним, і в якійсь мірі освітнім.

Креатив і позитив, оптимізм і майстерність акторів, нев'януча енергія життя буде радувати вас завжди. ЕКЦ чекає вас і ваших друзів і сподівається на відповідні почуття.

Одеса, вул. Ніжинська 77/79

Афіша

Матуся на мільйон Подію скасовано 13 березня 19:00, Пт Матуся на мільйон Одеса, Beit Grand від 150 грн. Матуся на мільйон Вже не хочу 13 березня Матуся на мільйон Beit Grand Придбати Матуся на мільйон ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО 01 квітня 19:00, Ср Матуся на мільйон Одеса, Beit Grand від 150 грн. Матуся на мільйон Вже не хочу 01 квітня Матуся на мільйон Beit Grand Придбати Три плюс Кот 03 квітня 19:00, Пт Три плюс Кот Одеса, Beit Grand від 180 грн. Три плюс Кот Вже не хочу 03 квітня Три плюс Кот Beit Grand Придбати Наталя Гаріпова СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 09 квітня 19:00, Чт Наталя Гаріпова Одеса, Beit Grand від 250 грн. Наталя Гаріпова Вже не хочу 09 квітня Наталя Гаріпова Beit Grand Придбати Смачного або Хто кому коханець? СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 11 квітня 19:00, Сб Смачного або Хто кому коханець? Одеса, Beit Grand від 150 грн. Смачного або Хто кому коханець? Вже не хочу 11 квітня Смачного або Хто кому коханець? Beit Grand Придбати Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 24 квітня 19:00, Пт Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» Одеса, Beit Grand від 220 грн. Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» Вже не хочу 24 квітня Ethnо Contemporary Ballet «Скажи тихіше, якщо зможеш» Beit Grand Придбати