24-pay-mark Created with Sketch.

Beit Grand (Єврейський культурний центр)
Одеса, вул. Ніжинська 77/79

Афіша

Ревізор 18 липня 18:00, чт Ревізор Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 300 ₴ Ревізор Вже не хочу 18 липня Ревізор Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати Матуся на мільйон 19.07 Матуся на мільйон Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 200 ₴ Матуся на мільйон 19.07 Матуся на мільйон Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати Матуся на мільйон 19 липня 18:00, пт Матуся на мільйон Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 200 ₴ Матуся на мільйон Вже не хочу 19 липня Матуся на мільйон Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати Випадкові знайомства 20 липня 18:00, сб Випадкові знайомства Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 200 ₴ Випадкові знайомства Вже не хочу 20 липня Випадкові знайомства Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати Приємного апетиту чи хто кому коханець 27 липня 18:00, сб Приємного апетиту чи хто кому коханець Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 200 ₴ Приємного апетиту чи хто кому коханець Вже не хочу 27 липня Приємного апетиту чи хто кому коханець Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати

Одеський Єврейський культурний центр - це квінтесенція радості, гумору, веселого настрою, веселощів і місце для зустрічей старих друзів. Як кажуть самі представники колективу: «Ми навіть уявити не могли багато років тому, коли все тільки починалося, що зможемо займатися своєю улюбленою справою без жодних обмежень і радувати свого глядача знову і знову».

Якщо десь і існує справжня Одеса в найкращому її прояві, то саме тут зібрані основні вершки того самого суспільства, яке визначає впізнаваність стилю і образу «перлини біля моря». Непередаваний єврейський гумор, яскрава самобутність і впізнаваність персонажів - якщо ви бажаєте отримати незабутні емоції та уявлення про стару Одесі, Єврейському культурному центру «таки є шо вам показати»!

Двері центру відкриті для глядачів будь-якого віку. І діти, і дорослі залишаться задоволені побаченим і відкриють для себе нові сторінки в історії рідного міста. Багатогранність таланту колективу дозволяє представляти на суд глядача найрізноманітніші твори та постановки. Однак головне залишається незмінним - ваше дозвілля буде неповторним, і в якійсь мірі освітнім.

Креатив і позитив, оптимізм і майстерність акторів, нев'януча енергія життя буде радувати вас завжди. ЕКЦ чекає вас і ваших друзів і сподівається на відповідні почуття.