24-pay-mark Created with Sketch.

Beit Grand
Одеса, вул. Ніжинська 77/79

Афіша

Великий Стендап 08 жовтня 19:00, нд Великий Стендап Одеса, Beit Grand від 250 грн. Великий Стендап Вже не хочу 08 жовтня Великий Стендап Beit Grand Придбати Молдаванське поріддя 21 жовтня 18:00, сб Молдаванське поріддя Одеса, Beit Grand від 200 грн. Молдаванське поріддя Вже не хочу 21 жовтня Молдаванське поріддя Beit Grand Придбати Барбі 29 жовтня 12:00, нд Барбі Одеса, Beit Grand від 250 грн. Барбі Вже не хочу 29 жовтня Барбі Beit Grand Придбати Львівський стендап в Одесі 29 жовтня 19:00, нд Львівський стендап в Одесі Одеса, Beit Grand від 250 грн. Львівський стендап в Одесі Вже не хочу 29 жовтня Львівський стендап в Одесі Beit Grand Придбати Випадкові знайомства 04 листопада 18:00, сб Випадкові знайомства Одеса, Beit Grand від 200 грн. Випадкові знайомства Вже не хочу 04 листопада Випадкові знайомства Beit Grand Придбати

Одеський Єврейський культурний центр - це квінтесенція радості, гумору, веселого настрою, веселощів і місце для зустрічей старих друзів. Як кажуть самі представники колективу: «Ми навіть уявити не могли багато років тому, коли все тільки починалося, що зможемо займатися своєю улюбленою справою без жодних обмежень і радувати свого глядача знову і знову».

Якщо десь і існує справжня Одеса в найкращому її прояві, то саме тут зібрані основні вершки того самого суспільства, яке визначає впізнаваність стилю і образу «перлини біля моря». Непередаваний єврейський гумор, яскрава самобутність і впізнаваність персонажів - якщо ви бажаєте отримати незабутні емоції та уявлення про стару Одесі, Єврейському культурному центру «таки є шо вам показати»!

Двері центру відкриті для глядачів будь-якого віку. І діти, і дорослі залишаться задоволені побаченим і відкриють для себе нові сторінки в історії рідного міста. Багатогранність таланту колективу дозволяє представляти на суд глядача найрізноманітніші твори та постановки. Однак головне залишається незмінним - ваше дозвілля буде неповторним, і в якійсь мірі освітнім.

Креатив і позитив, оптимізм і майстерність акторів, нев'януча енергія життя буде радувати вас завжди. ЕКЦ чекає вас і ваших друзів і сподівається на відповідні почуття.