24-pay-mark Created with Sketch.

Івано-Франківська обласна філармонія
Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса 3

Афіша

Іздрик. Великий поетичний вечір 03 червня 19:00, пн Іздрик. Великий поетичний вечір Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 390 ₴ Іздрик. Великий поетичний вечір Вже не хочу 03 червня Іздрик. Великий поетичний вечір Івано-Франківська обласна філармонія Придбати Нікіта Кісельов. Романтичний концерт 05 червня 19:00, ср Нікіта Кісельов. Романтичний концерт Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 320 ₴ Нікіта Кісельов. Романтичний концерт Вже не хочу 05 червня Нікіта Кісельов. Романтичний концерт Івано-Франківська обласна філармонія Придбати Наталія Могилевська. Доньки 07 червня 19:00, пт Наталія Могилевська. Доньки Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 240 ₴ Наталія Могилевська. Доньки Вже не хочу 07 червня Наталія Могилевська. Доньки Івано-Франківська обласна філармонія Придбати Мертвий півень. Найкраще та вибране 27 червня 19:00, чт Мертвий півень. Найкраще та вибране Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 340 ₴ Мертвий півень. Найкраще та вибране Вже не хочу 27 червня Мертвий півень. Найкраще та вибране Івано-Франківська обласна філармонія Придбати

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк - державна концертна організація в Івано-Франківську, розташована по вул. Леся Курбаса, 3 Заснована в 1940 році. Спочатку діяла на одній сцені з музично-драматичним театром ім. Франко, згодом протягом десятиліть перебувала в історичному будинку по вул. Шевченко, Після переїзду музично-драматичного театру в нову будівлю (1980 г.), його попереднє приміщення повністю належить філармонії.

При філармонії діє симфонічний оркестр, Академічний камерний оркестр «Harmonia Nobile», струнний ансамбль «Quattro corde», Джаз-квартет «Art Prestige», ВІА «Бревіс», Дует «Діалоги», тріо бандуристок «Пектораль»

Приміщення філармонії зведено в 1891 році, в пишному архітектурному стилі за проектом інженера міської залізниці Юзефа Лапінського. Він став переможцем конкурсу проектів театральних будівель на замовлення музичного товариства ім. Стефана Монюшко. У той час це приміщення призначалося для театру і було архітектурною окрасою Станіслава.

Під час Першої світової війни будівля була зруйнована. Ґрунтовна реконструкція театру відбулася в кінці 1920-х років минулого століття за проектом Станіславського архітектора Станіслава Трели. У 1929 році завершили реконструкцію, яка виявилася невдалою, - зникли баня і портик, всі вікна зробили прямокутними, пластичні прикраси зникли, зате з'явився масивний балкон. Тодішній вид будівлі зберігся до сих пір.

У листопаді 2010 р .., Через 4 роки будівництва, відкрили добудову до приміщення обласної філармонії вартістю в 7 млн грн., - адміністративний корпус і сучасні звукоізольовані приміщення для репетицій.