24-pay-mark Created with Sketch.

Івано-Франківська обласна філармонія
Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса 3

Афіша

Театр тіней TEULIS 05 жовтня 19:00, чт Театр тіней TEULIS Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 350 грн. Театр тіней TEULIS Вже не хочу 05 жовтня Театр тіней TEULIS Івано-Франківська обласна філармонія Придбати Дівчата з сюрпризом 13 жовтня 18:00, пт Дівчата з сюрпризом Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 250 грн. Дівчата з сюрпризом Вже не хочу 13 жовтня Дівчата з сюрпризом Івано-Франківська обласна філармонія Придбати ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА 22 жовтня 18:00, нд ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 250 грн. ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА Вже не хочу 22 жовтня ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА Івано-Франківська обласна філармонія Придбати Музика кінохітів у виконанні симфонічного оркестру 28 жовтня 19:00, сб Музика кінохітів у виконанні симфонічного оркестру Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 290 грн. Музика кінохітів у виконанні симфонічного оркестру Вже не хочу 28 жовтня Музика кінохітів у виконанні симфонічного оркестру Івано-Франківська обласна філармонія Придбати SHUMEI. КОМЕТА 11 листопада 19:00, сб SHUMEI. КОМЕТА Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 270 грн. SHUMEI. КОМЕТА Вже не хочу 11 листопада SHUMEI. КОМЕТА Івано-Франківська обласна філармонія Придбати Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року 21 листопада 19:00, вт Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року Івано-Франківськ, Івано-Франківська обласна філармонія від 490 грн. Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року Вже не хочу 21 листопада Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року Івано-Франківська обласна філармонія Придбати

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк - державна концертна організація в Івано-Франківську, розташована по вул. Леся Курбаса, 3 Заснована в 1940 році. Спочатку діяла на одній сцені з музично-драматичним театром ім. Франко, згодом протягом десятиліть перебувала в історичному будинку по вул. Шевченко, Після переїзду музично-драматичного театру в нову будівлю (1980 г.), його попереднє приміщення повністю належить філармонії.

При філармонії діє симфонічний оркестр, Академічний камерний оркестр «Harmonia Nobile», струнний ансамбль «Quattro corde», Джаз-квартет «Art Prestige», ВІА «Бревіс», Дует «Діалоги», тріо бандуристок «Пектораль»

Приміщення філармонії зведено в 1891 році, в пишному архітектурному стилі за проектом інженера міської залізниці Юзефа Лапінського. Він став переможцем конкурсу проектів театральних будівель на замовлення музичного товариства ім. Стефана Монюшко. У той час це приміщення призначалося для театру і було архітектурною окрасою Станіслава.

Під час Першої світової війни будівля була зруйнована. Ґрунтовна реконструкція театру відбулася в кінці 1920-х років минулого століття за проектом Станіславського архітектора Станіслава Трели. У 1929 році завершили реконструкцію, яка виявилася невдалою, - зникли баня і портик, всі вікна зробили прямокутними, пластичні прикраси зникли, зате з'явився масивний балкон. Тодішній вид будівлі зберігся до сих пір.

У листопаді 2010 р .., Через 4 роки будівництва, відкрили добудову до приміщення обласної філармонії вартістю в 7 млн грн., - адміністративний корпус і сучасні звукоізольовані приміщення для репетицій.