24-pay-mark Created with Sketch.

Міський палац культури
Кременчук, бульвар Українського Відродження, 2

Афіша

DANTES - ЧУЄШ 25 вересня 19:00, пн DANTES - ЧУЄШ Кременчук, Міський палац культури від 450 грн. DANTES - ЧУЄШ Вже не хочу 25 вересня DANTES - ЧУЄШ Міський палац культури Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 26 жовтня 17:00, чт Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Кременчук, Міський палац культури від 250 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 26 жовтня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Міський палац культури Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 26 жовтня 19:30, чт Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Кременчук, Міський палац культури від 250 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 26 жовтня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Міський палац культури Придбати Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS 29 жовтня 18:00, нд Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS Кременчук, Міський палац культури від 180 грн. Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS Вже не хочу 29 жовтня Zlata Ognevich «Віддаю» у супроводі гурту KAZKA RECORDS Міський палац культури Придбати DOROFEEVA 16 листопада 19:00, чт DOROFEEVA Кременчук, Міський палац культури від 350 грн. DOROFEEVA Вже не хочу 16 листопада DOROFEEVA Міський палац культури Придбати Ревізор 25 листопада 19:00, сб Ревізор Кременчук, Міський палац культури від 250 грн. Ревізор Вже не хочу 25 листопада Ревізор Міський палац культури Придбати Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року 29 листопада 19:00, ср Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року Кременчук, Міський палац культури від 490 грн. Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року Вже не хочу 29 листопада Metallica з Оркестром у виконанні зірок українського року Міський палац культури Придбати Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром 30 листопада 18:30, чт Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Кременчук, Міський палац культури від 360 грн. Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Вже не хочу 30 листопада Grandma's Smuzi з симфонічним оркестром Міський палац культури Придбати Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру 10 лютого 19:00, сб Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру Кременчук, Міський палац культури від 490 грн. Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру Вже не хочу 10 лютого Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру Міський палац культури Придбати

Галерея

Міський палац культури - фото №1 Міський палац культури
Міський палац культури - фото №2 Міський палац культури афіша
Міський палац культури - фото №3 Міський палац культури квитки

Міський палац культури у Кременчуці: значення та розташування закладу

Міський палац культури – центр відпочинку і дозвілля Кременчука, що відіграє важливу роль у житті містян. Розташований заклад неподалік від Придніпровського парку за адресою бульвар Українського Відродження, 2. Палац культури виконує свої функції у місті починаючи з 1972 року.

Концертна зала

Кременчуцький палац культури має дві глядацькі зали: велику (на 1200 місць) та малу (на 335 місць). Зовні будівля має доволі урбаністичний та стриманий вигляд з елементами вітражів та панно, проте всередині оздоблена мармуром, туфом, деревиною цінних порід.

Які події відбуваються у Палаці культури Кременчука

Якісне технічне оснащення та масштаби закладу дозволяють проведення у Палаці культури найрізноманітніших заходів. Серед них:
  • музичні концерти зірок та молодих артистів і колективів;
  • вистави для дорослої та дитячої аудиторії;
  • тематичні виставки та семінари;
  • концерти у популярному жанрі Standup;
  • мистецькі фестивалі;
  • різноманітні шоу-програми, літературні вечори та інше.
Саме у Палаці культури свого часу проводилися кастинги до популярного телепроєкту «Україна має талант».

Де купити квитки на заходи у Міському палаці культури у Кременчуці?

Ви завжди можете придбати квитки на події, які вас зацікавили, онлайн. Для цього скористайтеся зручним сервісом Concert.ua.