More Music Club: афіша і квитки

More Music Club – творчий простір у самому центрі Одеси. Адреса закладу – вулиця Пушкінська, 75. Близькість моря вгадується з самої назви.

Заклад був заснований у 2015 році і кілька разів змінював локацію. Останні з них – старовинні будівлі 19 століття. Це атмосферне і затишне місце, адже майже все тут зроблено своїми руками. Особливий предмет інтер'єру – дека від стратокастера з логотипом закладу, подарована одним одеським скульптором. More Music Club – прекрасний концертний майданчик, танцпол і арт-паб, де можна замовити міцний алкоголь або різні коктейлі. У меню представлено великий вибір страв європейської кухні.

Як нескладно здогадатися з назви, у закладі люблять музику. Тут проходять концерти як молодих і андеграундних, так і іменитих виконавців. Майданчик вміщує до півтисячі людей. Жива музика – візитівка More Music Club.

Дивіться свіжу афішу драйвових подій у More Music Club на concert.ua! Більше музики це море музики!

Одеса, вул. Пушкінська, 75

Афіша

Morphine Suffering Morphine Suffering 12 Подiй Morphine Suffering обмін квитків 19.03 - 31.10.2020 CMH 23 серпня 20:00, Нд CMH Одеса, More Music Club від 350 грн. CMH Вже не хочу 23 серпня CMH More Music Club Придбати YUKO 27 вересня 19:00, Нд YUKO Одеса, More Music Club від 250 грн. YUKO Вже не хочу 27 вересня YUKO More Music Club Придбати Тінь Сонця Подію перенесено 22 листопада 19:00, Нд Тінь Сонця Одеса, More Music Club від 150 грн. Тінь Сонця Вже не хочу 22 листопада Тінь Сонця More Music Club Придбати