More Music Club: Афіша і квитки

More Music Club – творчий простір у самому центрі Одеси. Адреса закладу – вулиця Польська, 12 (на розі з вулицею Івана Буніна). Близькість моря вгадується з самої назви.

Заклад був заснований у 2015 році і кілька разів змінював локацію. Останні з них – старовинні будівлі 19 століття. Це атмосферне і затишне місце, адже майже все тут зроблено своїми руками. Особливий предмет інтер'єру – дека від стратокастера з логотипом закладу, подарована одним одеським скульптором. More Music Club – прекрасний концертний майданчик, танцпол і арт-паб, де можна замовити міцний алкоголь або різні коктейлі. У меню представлено великий вибір страв європейської кухні.

Як нескладно здогадатися з назви, у закладі люблять музику. Тут проходять концерти як молодих і андеграундних, так і іменитих виконавців. Майданчик вміщує до півтисячі людей. Жива музика – візитівка More Music Club.

Дивіться свіжу афішу драйвових подій у More Music Club на concert.ua! Більше музики це море музики!

Одеса, вул. Польська, 12

Афіша

Увула 13 вересня 19:00, Пт Увула Одеса, More Music Club від 200 грн. Увула Вже не хочу 13 вересня Увула More Music Club Придбати Пасош 11 жовтня 19:00, Пт Пасош Одеса, More Music Club від 250 грн. Пасош Вже не хочу 11 жовтня Пасош More Music Club Придбати Буерак 23 жовтня 19:00, Ср Буерак Одеса, More Music Club від 250 грн. Буерак Вже не хочу 23 жовтня Буерак More Music Club Придбати