More Music Club: Афіша і квитки

More Music Club – творчий простір у самому центрі Одеси. Адреса закладу – вулиця Пушкінська, 75. Близькість моря вгадується з самої назви.

Заклад був заснований у 2015 році і кілька разів змінював локацію. Останні з них – старовинні будівлі 19 століття. Це атмосферне і затишне місце, адже майже все тут зроблено своїми руками. Особливий предмет інтер'єру – дека від стратокастера з логотипом закладу, подарована одним одеським скульптором. More Music Club – прекрасний концертний майданчик, танцпол і арт-паб, де можна замовити міцний алкоголь або різні коктейлі. У меню представлено великий вибір страв європейської кухні.

Як нескладно здогадатися з назви, у закладі люблять музику. Тут проходять концерти як молодих і андеграундних, так і іменитих виконавців. Майданчик вміщує до півтисячі людей. Жива музика – візитівка More Music Club.

Дивіться свіжу афішу драйвових подій у More Music Club на concert.ua! Більше музики це море музики!

Одеса, вул. Пушкінська, 75

Афіша

Esquizet & Chasing Embers - Sweet and Violent Tour Esquizet & Chasing Embers - Sweet and Violent Tour 6 Подiй Esquizet & Chasing Embers - Sweet and Violent Tour 19.10 - 01.11.2019 Буерак 23 жовтня 19:00, Ср Буерак Одеса, More Music Club від 350 грн. Буерак Вже не хочу 23 жовтня Буерак More Music Club Придбати МАМИНI СВIТЛИЦI в Одесі 27 жовтня 20:00, Нд МАМИНI СВIТЛИЦI в Одесі Одеса, More Music Club від 100 грн. МАМИНI СВIТЛИЦI в Одесі Вже не хочу 27 жовтня МАМИНI СВIТЛИЦI в Одесі More Music Club Придбати