24-pay-mark Created with Sketch.

Одеський театр Опери та Балету
Одеса, пров. Чайковського, 1

Афіша

Концерт органної музики 24.04 Концерт органної музики Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 140 ₴ Концерт органної музики 24.04 Концерт органної музики Одеський театр Опери та Балету Придбати Шопеніана. Пахіта 25 квітня 17:00, чт Шопеніана. Пахіта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 140 ₴ Шопеніана. Пахіта Вже не хочу 25 квітня Шопеніана. Пахіта Одеський театр Опери та Балету Придбати Шопеніана. Пахіта 25.04 Шопеніана. Пахіта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 140 ₴ Шопеніана. Пахіта 25.04 Шопеніана. Пахіта Одеський театр Опери та Балету Придбати ФЛОРІЯ ТОСКА 26 квітня 17:00, пт ФЛОРІЯ ТОСКА Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 ₴ ФЛОРІЯ ТОСКА Вже не хочу 26 квітня ФЛОРІЯ ТОСКА Одеський театр Опери та Балету Придбати ФЛОРІЯ ТОСКА 26.04 ФЛОРІЯ ТОСКА Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 ₴ ФЛОРІЯ ТОСКА 26.04 ФЛОРІЯ ТОСКА Одеський театр Опери та Балету Придбати Білосніжка 27.04 Білосніжка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 110 ₴ Білосніжка 27.04 Білосніжка Одеський театр Опери та Балету Придбати Білосніжка 27 квітня 16:00, сб Білосніжка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 130 ₴ Білосніжка Вже не хочу 27 квітня Білосніжка Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Паскуалє 28.04 Дон Паскуалє Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 ₴ Дон Паскуалє 28.04 Дон Паскуалє Одеський театр Опери та Балету Придбати Набукко 01 травня 17:00, ср Набукко Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 140 ₴ Набукко Вже не хочу 01 травня Набукко Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 02.05 Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 ₴ Жизель 02.05 Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 02 травня 17:00, чт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 200 ₴ Жизель Вже не хочу 02 травня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати В. А. Моцарт. Реквієм. Прем'єра 03 травня 17:00, пт В. А. Моцарт. Реквієм. Прем'єра Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 200 ₴ В. А. Моцарт. Реквієм. Прем'єра Вже не хочу 03 травня В. А. Моцарт. Реквієм. Прем'єра Одеський театр Опери та Балету Придбати Ріголетто 04 травня 17:00, сб Ріголетто Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 200 ₴ Ріголетто Вже не хочу 04 травня Ріголетто Одеський театр Опери та Балету Придбати СЮЇТА A LA DANSE. Від класики до сучасності 05 травня 17:00, нд СЮЇТА A LA DANSE. Від класики до сучасності Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 200 ₴ СЮЇТА A LA DANSE. Від класики до сучасності Вже не хочу 05 травня СЮЇТА A LA DANSE. Від класики до сучасності Одеський театр Опери та Балету Придбати Сюїта a la danse: від класики до сучасності 05.05 Сюїта a la danse: від класики до сучасності Одеса, Одеський театр Опери та Балету Сюїта a la danse: від класики до сучасності 05.05 Сюїта a la danse: від класики до сучасності Одеський театр Опери та Балету Придбати

Галерея

Головна зала Головна зала
Вестибюль Вестибюль
Театр ззовні Театр ззовні
Стеля Стеля
Вид на сцену Вид на сцену

Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету: історія

Одеський оперний театр ще з часів його побудови називали «примою» серед всіх визначних пам'яток світової культурної спадщини. За своєю архітектурою, технічними даними, плануванням та зовнішнім оздобленням він стоїть поряд з кращими театрами Європи та світу. Авторами проєкту стали віденські архітектори Ф. Фельнер і Г. Гельмер – творці неперевершених театральних будівель у багатьох містах Європи. Будівництво тривало три роки і завершилося у вересні 1887 року.

Театр неодноразово очолював популярні світові і загальнонаціональні рейтинги; авторитетний журнал Forbes включив будівлю Одеської опери до переліку 11 найцікавіших пам'яток Східної Європи. У 2022 році театр отримав «Оперний Оскар» – найвідомішу премію International Opera Awards в номінації «Кращий театр». Нещодавно театр, як частину «Історичного центру міста-порту Одеса», було внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Прекрасні форми обумовили й прекрасне змістовне наповнення. На одеській сцені виступали всесвітньо відомі українські та зарубіжні майстри. Серед них С. Крушельницька, І. Паторжинський, М. Гришко, З. Христіч, Б. Руденко, П. Вірський, І. Мойсеєв, М. Литвиненко-Вольгемут, М. Огренич, Р. Сергієнко, Т. Руффо, М. Баттістіні, М. Кабальє та багато інших. Саме тут, вперше в Україні, прозвучали такі відомі й популярні опери, як «Севільській цирульник» Дж. Россіні, «Лючія ді Ламмермур», «Любовний напій» Г. Доніцетті, «Тоска» Дж. Пуччіні.

Репертуар Одеської опери

Сучасний репертуар театру - це понад 80 вистав: світових шедеврів оперного та балетного мистецтва, творів вітчизняних авторів та ексклюзивних концертних програм; це - міжнародний фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері», який за 7 років поєднав в українському мистецькому просторі дванадцять країн світу; це - спеціальна освітньо-мистецька програма для наймолодших глядачів і альтернативний арт-простір «Бельетаж-імпереза».

Визнанням міжнародної популярності Одеського національного академічного театру опери та балету є численні гастролі нашої трупи до різних країн світу: Італії, Іспанії, Польщі, Нідерландів, Бельгії, США, Японії, КНР, Греції, Португалії, Молдови та інших країн.

Де купити квитки в Одеський театр ?

Квитки на події в Одеський театр ви можете зручно купити онлайн на сайті Concert.ua

Афіша в Одеський театр Опери та Балету