Palladium: Афіша і квитки

Коли виникає бажання зануритися в атмосферу абсолютної свободи від нав'язаних стереотипів і всіляких обмежень, у вас завжди є можливість прийти в нічний клуб Palladium.

Це не просто модний заклад, а точка тяжіння для відомих і успішних людей. У цьому епіцентрі club life присутня унікальна атмосфера, що дозволяє відчути потік нових, невідомих досі почуттів. Palladium - це виключно актуальна музика і неймовірні емоції, які змушують битися безліч сердець в одному ритмі.

Сцена, оснащена найсучаснішим звуковим і унікальним світловим обладнанням, а також професійний технічний персонал, дозволяють проводити концерти найвищого рівня. Ексклюзивний дизайн, прорахований до дрібниць, дає можливість гостям клубу відчувати себе максимально комфортно. Виключно Palladium проводить неповторні тематичні вечірки, на яких кожен може стати учасником самого божевільного дійства.

Pop, Dance, Club - це музформат клубу, який дає можливість проявити себе на танцполі кожному гостю. А що проводяться тут концерти здатні задовольнити шанувальників будь-якого жанру.

Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4

Афіша

Анна Трінчер 07 березня 19:00, Сб Анна Трінчер Одеса, Palladium від 200 грн. Анна Трінчер Вже не хочу 07 березня Анна Трінчер Palladium Придбати Мевл 13 березня 21:00, Пт Мевл Одеса, Palladium від 150 грн. Мевл Вже не хочу 13 березня Мевл Palladium Придбати GAYAZOV $ BROTHER $ 14 березня 21:00, Сб GAYAZOV $ BROTHER $ Одеса, Palladium від 400 грн. GAYAZOV $ BROTHER $ Вже не хочу 14 березня GAYAZOV $ BROTHER $ Palladium Придбати