Palladium: Афіша і квитки

Коли виникає бажання зануритися в атмосферу абсолютної свободи від нав'язаних стереотипів і всіляких обмежень, у вас завжди є можливість прийти в нічний клуб Palladium.

Це не просто модний заклад, а точка тяжіння для відомих і успішних людей. У цьому епіцентрі club life присутня унікальна атмосфера, що дозволяє відчути потік нових, невідомих досі почуттів. Palladium - це виключно актуальна музика і неймовірні емоції, які змушують битися безліч сердець в одному ритмі.

Сцена, оснащена найсучаснішим звуковим і унікальним світловим обладнанням, а також професійний технічний персонал, дозволяють проводити концерти найвищого рівня. Ексклюзивний дизайн, прорахований до дрібниць, дає можливість гостям клубу відчувати себе максимально комфортно. Виключно Palladium проводить неповторні тематичні вечірки, на яких кожен може стати учасником самого божевільного дійства.

Pop, Dance, Club - це музформат клубу, який дає можливість проявити себе на танцполі кожному гостю. А що проводяться тут концерти здатні задовольнити шанувальників будь-якого жанру.

Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4

Афіша

RADIO TAPOK 01 березня 19:00, Пт RADIO TAPOK Одеса, Palladium від 400 грн. RADIO TAPOK Вже не хочу 01 березня RADIO TAPOK Palladium Придбати ROZHDEN 07 березня 22:59, Чт ROZHDEN Одеса, Palladium від 250 грн. ROZHDEN Вже не хочу 07 березня ROZHDEN Palladium Придбати Андрій Бойко 10 березня 19:00, Нд Андрій Бойко Одеса, Palladium від 250 грн. Андрій Бойко Вже не хочу 10 березня Андрій Бойко Palladium Придбати