24-pay-mark Created with Sketch.

Nа поштi
Тернопіль , Вул. Чорновола, 4

Афіша

True Tough 22 вересня 18:30, нд True Tough Тернопіль , Nа поштi від 350 ₴ True Tough Вже не хочу 22 вересня True Tough Nа поштi Придбати Sasha Boole 05 жовтня 18:30, сб Sasha Boole Тернопіль , Nа поштi від 350 ₴ Sasha Boole Вже не хочу 05 жовтня Sasha Boole Nа поштi Придбати Фелікс Редька. Цирк на дроті 28 листопада 19:00, чт Фелікс Редька. Цирк на дроті Тернопіль , Nа поштi від 500 ₴ Фелікс Редька. Цирк на дроті Вже не хочу 28 листопада Фелікс Редька. Цирк на дроті Nа поштi Придбати Гоня 18 травня 19:00, нд Гоня Тернопіль , Nа поштi від 300 ₴ Гоня Вже не хочу 18 травня Гоня Nа поштi Придбати

Галерея

Nа поштi - фото №1 Nа поштi
Nа поштi - фото №2 Nа поштi афіша
Nа поштi - фото №3 Nа поштi квитки
Nа поштi - фото №4 Nа поштi на concert.ua
Nа поштi - фото №5 Nа поштi фото

Na пошті: основна інформація про заклад та розташування

Na Пошті – сучасний, стильний, креативний і гастрономічний кластер в самому серці Тернополя, який знаходиться за адресою вул. Чорновола, 4. Заклад заслужено іменують справжньою естет-оазою для поціновувачів стилю, смаку та комфорту. Тут можна задовольнити як свої культурні, так і гастрономічні забаганки. Адже окрім концертного майданчика для відвідувачів завжди працює кухня та бар, де щось смачненьке знайдуть усі – від шанувальників традиційних страв до вегетаріанців.

Na Пошті чудово підійде для приємного відпочинку великою компанією або у вузькому колі. Заклад має облаштоване укриття, де можна перечекати повітряну тривогу.

Які події відбуваються Na пошті?

Na Пошті відбуваються івенти абсолютно різних форматів. Ви можете відвідати:

  • концерти популярних українських і зарубіжних колективів та співаків, що представляють різні жанри, від металу до поп-музики;
  • виставкові проєкти сучасного мистецтва;
  • вечори живої музики;
  • виступи артистів у жанрі standup;
  • благодійні ярмарки;
  • тематичні зустрічі, творчі вечори, креативні майстер-класи та інші події.

Де купити квитки на події Na пошті в Тернополі?

Бути в курсі усіх подій допоможе афіша Concert.ua. І, звичайно, ви завжди можете замовити на нашому сайті квитки за кращою ціною!