Рівненський академічний український музично-драматичний театр: Афіша і квитки

Найбільш проникливі вистави та концерти живуть тут. Рівненський академічний український музично-драматичний театр знаходиться в центрі міста, на вулиці Театральна 1.

Рівненський драмтеатр – воістину знакове місце для жителів і гостей міста. Репертуар постійно поповнюється новими виставами, а колектив – талановитою молоддю. Зал із великою сценою вміщує 600 глядачів. Також є затишна мала зала, готова прийняти ще 100 шанувальників мистецтва.

Прем'єри, довгоочікувані вистави, які вже полюбилися глядачами, і масштабні концерти відомих виконавців. Народні артисти України – часті гості в цих стінах, а повні зали – приємна закономірність.

Тепер купити квитки на будь-яку подію в театрі можна онлайн на сайті Concert.ua. Афіша регулярно оновлюється, тож заглядайте до нас частіше! Обіцяємо дивувати.

Рівне, Театральна пл. 1

Афіша

Дикун 19 грудня 18:00, Ср Дикун Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 50 грн. Дикун Вже не хочу 19 грудня Дикун Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Вечеря з диваком 22 грудня 19:00, Сб Вечеря з диваком Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 30 грн. Вечеря з диваком Вже не хочу 22 грудня Вечеря з диваком Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Самотня леді 23 грудня 19:00, Нд Самотня леді Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 30 грн. Самотня леді Вже не хочу 23 грудня Самотня леді Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Ніч перед Різдвом 29 січня 19:00, Вт Ніч перед Різдвом Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 120 грн. Ніч перед Різдвом Вже не хочу 29 січня Ніч перед Різдвом Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Про що мовчать жінки 04 лютого 19:00, Пн Про що мовчать жінки Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 250 грн. Про що мовчать жінки Вже не хочу 04 лютого Про що мовчать жінки Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати