24-pay-mark Created with Sketch.

Палац культури залізничників «Рокс»
Львів, вул. Федьковича, 54/56

Афіша

Вій 22 серпня 18:00, чт Вій Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 200 ₴ Вій Вже не хочу 22 серпня Вій Палац культури залізничників «Рокс» Придбати Історії кохання для дорослих 26 серпня 18:00, пн Історії кохання для дорослих Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 200 ₴ Історії кохання для дорослих Вже не хочу 26 серпня Історії кохання для дорослих Палац культури залізничників «Рокс» Придбати Про що мовчать чоловіки 28 серпня 18:30, ср Про що мовчать чоловіки Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 340 ₴ Про що мовчать чоловіки Вже не хочу 28 серпня Про що мовчать чоловіки Палац культури залізничників «Рокс» Придбати Я саме той хто вам потрібен 27 вересня 19:00, пт Я саме той хто вам потрібен Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 200 ₴ Я саме той хто вам потрібен Вже не хочу 27 вересня Я саме той хто вам потрібен Палац культури залізничників «Рокс» Придбати Наталія Могилевська. Доньки 17 жовтня 19:00, чт Наталія Могилевська. Доньки Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 380 ₴ Наталія Могилевська. Доньки Вже не хочу 17 жовтня Наталія Могилевська. Доньки Палац культури залізничників «Рокс» Придбати

Галерея

Глядацька зала Глядацька зала
Будинок ззовні Будинок ззовні
Сцена Сцена

ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ «РОКС»: історія та розташування

У Львові у 1938 році львівський будівельник Генрик Заремба побудував будинок Палацу культури залізничників Львівської залізниці за проєктом відомого варшавського архітектора Ромуальда Мюллера для Професійної спілки залізничників. На місці будівлі раніше був Городоцький цвинтар. Будівництво Палацу проходило довго і трагічно: був випадок, коли опора будівлі впала на одного з робітників. Окрім цього, в цей час Заремба був свідком у справі загадкового вбивства своєї дочки. Проте це на завадило успішному старту діяльності закладу: великий зал Палацу культури використовували як кінотеатр "Роксі" у 1938—1944 роках, а згодом як майданчик для багатьох вистав.

Місткість та структура майданчика

Великий глядацький зал "Рокс" містить 800 глядацьких місць.

Які події відбуваються у ПАЛАЦі КУЛЬТУРИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ «РОКС»?

Упродовж багатьох років тут проводились новорічні свята, а також працювали чисельні гуртки. Сьогодні будівля слугує майданчиком для багатьох концертних та театральних подій.

Де купити квитки у ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ «РОКС» у Львові?

Квитки на усі події у Палаці культури залізничків "Рокс" у Львові представлені на сайті Concert.ua. Замовляйте швидко і просто – онлайн.

Афіша ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ «РОКС»