Театр драми і комедії ім. Щепкіна: Афіша і квитки

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна – один найстаріших театрів східної України. Він розташований у центрі міста на Театральній площі, 1.

Театр було засновано в 1933 році й за довгу історію існування зазнав чимало змін. У 2012 році драматичний театр імені Щепкіна отримав статус академічного. Разом з цим стартував капітальний ремонт будівлі, а в 2016 році оновлений простір відкрили для проведення культурно-мистецьких заходів. Відвідувачі можуть комфортно розміститися в сучасній залі на 101 місце.

У розкладі драмтеатру Щепкіна представлені івенти різних жанрів: драматичні спектаклі та комедійні постановки. Відвідувачі можуть послухати класичну та сучасну музику у виконанні симфонічного оркестру. Видовищні перформанси проводить танцювальний театр «Престиж».

Сучасне звукове та світлове обладнання театру Щепкіна в Сумах дозволяє проводити масштабні обласні та державні заходи. В репертуарі також є вечори балету, які проводять у фойє будівлі.

Хочете купити квитки на улюблений спектакль в Сумах? Дивіться афішу драматичного театру імені Щепкіна та замовляйте квитки онлайн і з доставкою на сайті Concert.ua.

Суми , пл. Театральна, 1

Афіша

Ненсі -50% на другий 12 березня 19:00, Чт Ненсі Суми , Театр драми і комедії ім. Щепкіна від 120 грн. Ненсі Вже не хочу 12 березня Ненсі Театр драми і комедії ім. Щепкіна Придбати MELOVIN 15 березня 19:00, Нд MELOVIN Суми , Театр драми і комедії ім. Щепкіна від 200 грн. MELOVIN Вже не хочу 15 березня MELOVIN Театр драми і комедії ім. Щепкіна Придбати Три кота 22 березня 11:00, Нд Три кота Суми , Театр драми і комедії ім. Щепкіна від 100 грн. Три кота Вже не хочу 22 березня Три кота Театр драми і комедії ім. Щепкіна Придбати Кармен-сюїта 06 квітня 19:00, Пн Кармен-сюїта Суми , Театр драми і комедії ім. Щепкіна від 550 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 06 квітня Кармен-сюїта Театр драми і комедії ім. Щепкіна Придбати