Український театр: афіша і квитки

Український театр - це відображення цілої епохи в культурному житті Одеси. Театр розташований за адресою вул. Пастера, 15. Будівля є пам'яткою культурної спадщини України (раніше - Театр Сибірякова). У театру зупиняються одеські маршрутні таксі та тролейбус №2.

Глядацька зала з хорошою акустикою і зручним розташуванням місць розрахований на тисячу чоловік. Крім основної сцени, є експериментальні сценічні майданчики ( «Глядач на сцені» і «Сцена 38»). Репертуар Українського театру складають понад 25 вистав. У них грають прекрасні актори, багато з яких носять титул Народного та Заслуженого артиста України. На сцені ставляться класичні та сучасні роботи вітчизняних і зарубіжних авторів.

У стінах театру, крім вистав, проходять цікаві інтерв'ю зі знаменитостями, творчі зустрічі з режисерами, прес-конференції з відомими діячами мистецтва. Подивитися афішу Українського театру ви можете на concert.ua. Доторкніться до високого мистецтва, наповніть своє життя естетикою!

Одеса, вул. Пастера, 15

Афіша

Легке знайомство 06 серпня 19:00, Чт Легке знайомство Одеса, Український театр від 150 грн. Легке знайомство Вже не хочу 06 серпня Легке знайомство Український театр Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 06 вересня 19:00, Нд Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 06 вересня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Дон Жуан Событие перенесено 08 вересня 19:00, Вт Дон Жуан Одеса, Український театр від 180 грн. Дон Жуан Вже не хочу 08 вересня Дон Жуан Український театр Придбати Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! 13 вересня 19:00, Нд Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! Вже не хочу 13 вересня Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! Український театр Придбати поневолення любов'ю 27 вересня 19:00, Нд поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 140 грн. поневолення любов'ю Вже не хочу 27 вересня поневолення любов'ю Український театр Придбати Кохання-зітхання 09 жовтня 19:00, Пт Кохання-зітхання Одеса, Український театр від 180 грн. Кохання-зітхання Вже не хочу 09 жовтня Кохання-зітхання Український театр Придбати Оксана Муха 15 жовтня 19:00, Чт Оксана Муха Одеса, Український театр від 310 грн. Оксана Муха Вже не хочу 15 жовтня Оксана Муха Український театр Придбати Vivienne Mort Событие перенесено 20 жовтня 19:00, Вт Vivienne Mort Одеса, Український театр від 290 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 20 жовтня Vivienne Mort Український театр Придбати Надія Мейхер. Акустичний концерт Feelings 02 грудня 19:00, Ср Надія Мейхер. Акустичний концерт Feelings Одеса, Український театр від 180 грн. Надія Мейхер. Акустичний концерт Feelings Вже не хочу 02 грудня Надія Мейхер. Акустичний концерт Feelings Український театр Придбати