24-pay-mark Created with Sketch.

Villa Krokodila Concert Hall
Полтава, пр-т Першотравневий, 20 Б

Афіша

Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» 27 червня 19:00, чт Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» Полтава, Villa Krokodila Concert Hall від 300 ₴ Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» Вже не хочу 27 червня Laud. Презентація нового альбому «Пробудження» Villa Krokodila Concert Hall Придбати Mamarika 06 липня 19:00, сб Mamarika Полтава, Villa Krokodila Concert Hall від 360 ₴ Mamarika Вже не хочу 06 липня Mamarika Villa Krokodila Concert Hall Придбати

«Villa Крокодила» в Полтаві – це стильний простір для комфортного відпочинку та приємного дозвілля з хорошою музикою. Знаходиться на Першотравневому проспекті, 20б.

Полтавський клуб «Villa Крокодила» пропонує гостям велику карту алкогольних напоїв, вишукану кухню та чудовий музичний супровід. На креативному просторі розмістилися:

  • два танцполи;
  • три зали;
  • літня тераса;
  • караоке-бар.

У клубі «Villa Крокодила» регулярно проходять тематичні вечірки, виступи знаменитих артистів і атмосферні шоу-програми. Кухарі пригощають відвідувачів найкращими стравами української та європейської кухні. Діджеї запалюють танцпол сучасними ритмами. Зірки вітчизняної та зарубіжної естради виконують зі сцени гарячі хіти.

Хочете потрапити на модну тусовку в клубі «Villa Крокодила» в Полтаві? Дивіться афішу на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн або з кур'єрською доставкою.