Concert Hall Villa Крокодила: Афіша і квитки

«Villa Крокодила» в Полтаві – це стильний простір для комфортного відпочинку та приємного дозвілля з хорошою музикою. Знаходиться на Першотравневому проспекті, 20б.

Полтавський клуб «Villa Крокодила» пропонує гостям велику карту алкогольних напоїв, вишукану кухню та чудовий музичний супровід. На креативному просторі розмістилися:

  • два танцполи;
  • три зали;
  • літня тераса;
  • караоке-бар.

У клубі «Villa Крокодила» регулярно проходять тематичні вечірки, виступи знаменитих артистів і атмосферні шоу-програми. Кухарі пригощають відвідувачів найкращими стравами української та європейської кухні. Діджеї запалюють танцпол сучасними ритмами. Зірки вітчизняної та зарубіжної естради виконують зі сцени гарячі хіти.

Хочете потрапити на модну тусовку в клубі «Villa Крокодила» в Полтаві? Дивіться афішу на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн або з кур'єрською доставкою.

Полтава, пр-т Першотравневий, 20б

Афіша

Yarmak. SVOE KINO 14 грудня 19:00, Сб Yarmak. SVOE KINO Полтава, Concert Hall Villa Крокодила від 250 грн. Yarmak. SVOE KINO Вже не хочу 14 грудня Yarmak. SVOE KINO Concert Hall Villa Крокодила Придбати