Аліса в країні чудес

4 квітня 2020, Сб. 12:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Аліса в Країні чудес»?

1. Побачити талановиту інтерпретацію улюбленої книги.
2. Здивуватися красивому поєднанню танцю, музики і літературної основи.
3. Із задоволенням розглядати яскраві костюми і декорації.

Пропонуємо вам відвідати балет для дітей «Аліса в Країні чудес» (музика Л. Волкової)

В основі вистави, звичайно ж, всім відомий твір Льюїса Керролла. Складно знайти іншу книгу, яка б мала стільки ж адаптацій: від радиоспектаклей до музичних постановок, від фільмів до комп'ютерних ігор.

Дівчинка Аліса потрапляє в Країну чудес. І з нею починають відбуватися захоплюючі пригоди. При уявній абсурдності подій, досвідчений глядач помітить серйозні алюзії, філософський підтекст і навіть логічні і математичні жарти. Книга користується неймовірною популярністю, як серед дітей, так і дорослих.

А ще це чудова основа для постановок, адже кожен персонаж - колоритний, кожна сцена - шедевр, кожен костюм - витвір мистецтва. Приходьте на балет «Аліса в Країні чудес», щоб переконатися в цьому самим! У постановці беруть участь вихованці балетної студії Світлани Антиповой, Заслуженої артистки України.

Тривалість вистави в 2-х діях - 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 17 Подiй Чарівник смарагдового міста 27.12 - 28.06.2020 Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій 16 квітня 12:00, Чт Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" Київ, РК "Блокбастер" (2 поверх) від 150 грн. Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій Вже не хочу 16 квітня Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" РК "Блокбастер" (2 поверх) Придбати Ой! ... Андерсен! казки Ой! ... Андерсен! казки 3 Події Ой! ... Андерсен! казки 30.05 - 11.07.2020